کد خبر : 1900011 | 20 فروردين 1402 ساعت 12:37 | 14.8K بازدید | 12 دیدگاه

استقلال نه، الان تمام تمرکز ما روی بازی با مس کرمان است

عبدی: پنج فینال برای پرسپولیس مانده و می‌جنگیم

مهاجم جوان پرسپولیس بار دیگر در شرایط ایده‌آل فنی و روحی قرار گرفته تا در دیدارهای اخیر نمایش موفقی از خود در ترکیب سرخپوشان به جا بگذارد.

عبدی: پنج فینال برای پرسپولیس مانده و می‌جنگیم

به گزارش "ورزش سه"، با نزدیک‌ شدن به دربی حساس و احتمالا سرنوشت‌ساز اردیبهشت ماه، شاید بهترین خبر برای یحیی گل محمدی آمادگی بالای مهاجم جوان تیمش باشد که راه دروازه استقلال را نیز به خوبی بلد است. عبدی که هجمه زیادی را در ابتدای فصل پشت سر گذاشت، اکنون بار دیگر به ترکیب اصلی رسیده و توانسته طی دو بازی اخیر سرخپوشان خصوصا نمایش موفقی و رضایتبخشی را دنبال کند. او برابر مس رفسنجان با گرفتن پنالتی و 10 نفره کردن حریف نقش اصلی را به جا گذاشت و در ادامه نیز در جدال با ملوان علی‌رغم بدشانسی برای گلزنی، با یک پاس گل و پرس در دفاع حریف کار را به پایان رساند تا برای دیدارهای حساس آتی کاملا آمادگی خود را به رخ بکشد.

درباره بازی با ملوان و پیروزی خوبی که کسب کردید. رقابت برای قهرمانی همچنان ادامه دارد. 
انگیزه ما پیروزی در این بازی بود. علیرغم جایگاه ملوان می‌دانستیم که بازی سختی خواهیم داشت و در صورتی که فرصت را به حریف بدهیم کار برای ما شاید برای جبران سخت شود. بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم در بیشتر دقایق جریان بازی را به سود خودمان مدیریت کنیم و فرصت خاصی به حریف ندادیم. خوشبختانه علی‌رغم شرایط جدول و حساسیت موجود، تمرکز خوبی داشتیم که به ما کمک کرد برای کسب یک پیروزی خوب و ادامه رقابت.

همچنان شانس قهرمانی دارید؟ فکر می‌کنید شرایط جدول به چه شکل پیش برود؟
ما باید در دیدارهای خودمان نتیجه بگیریم. مهمترین موضوع این است. شاید همه چیز دست خودمان نباشد اما اگر در دیدارهای باقیمانده امتیازات را کسب کنیم امیدواری زیادی برای بازگشت به صدر خواهیم داشت. کار سخت است اما هیچ چیز غیرممکن نیست. این خداست که آینده باخبر است و ما فقط می‌توانیم تلاش کنیم تا بهترین شرایط را دنبال کنیم و همچنان در کورس بمانیم. آقای اوسمار هم گفتند، ما هم از حریفان با اختلاف پیش بودیم اما همه چیز تغییر کرد و شاید این تغییر دوباره شکل بگیرد. ما باید امیدوار باشیم و با انگیزه کار را دنبال کنیم. می‌دانیم وظیفه سنگینی داریم و باید به بهترین شکل این مسیر را دنبال کنیم. به هواداران پرسپولیس قول می‌دهیم که با بالاترین توان برای موفقیت در دیدارهای باقیمانده بجنگیم.

درباره شرایط خودت هم صحبت کن. بازگشت خوبی به ترکیب داشتی و این در حالیست که رقابت اکنون در خط حمله سخت‌تر شده است.
باید از اعتماد کادرفنی تشکر کنم. من در تمرینات تلاش می‌کنم تا نظر کادرفنی را جلب کنم و لحظه به لحظه و ثانیه به ثانیه حضور در پرسپولیس برایم افتخار و ارزش بزرگ و غیرقابل وصفی دارد. قطعا دوست دارم وقتی از زمین خارج می‌شویم هواداران به بالاترین حد خوشحالی بابت نتیجه تیم رسیده باشند و این بزرگترین لذت برای همه ماست. خیلی دوست داشتم در بازی با ملوان نیز موفق به زدن گل شوم اما پیروزی تیم هم اتفاق بزرگ و خوشحال کننده‌ای است. خصوصا در هفته‌های پایانی که مهمترین اتفاق قطعا برد است و باید این مسیر را ادامه دهیم.

1840428

بازی با مس کرمان را چطور ارزیابی می‌کنی؟
آنها هم حریف سرسختی هستند. شرایط جدول علیه آنها است و این موضوع با توجه به بازی در کرمان کار ما را سخت‌تر خواهد کرد. طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده بودند و فوتبال زیبایی داشتند. بازی با نفت هم روی یک اتفاق و پنالتی باختند و قطعا با انگیزه جبران و تغییر شرایط خودشان در جدول برابر ما حاضر خواهند شد. با این حال مسیر ما کاملا مشخص است. باید طی پنج بازی باقیمانده برنده شویم و امیدوار به دیگر نتایج باشیم تا دوباره شرایط به سود ما شود. همانطور که گفتم این انگیزه و اتحاد به بالاترین شکل ممکن در رختکن تیم ما برای جنگیدن تا بالاترین توان برای موفقیت تیم وجود دارد و بدون توجه به نام حریفان و شرایط، تلاش خواهیم کرد تا هواداران را راضی کنیم.

بازی با استقلال هم نزدیک است و به عنوان یکی از جوانترین گلزنان پرسپولیس که تجربه سه گل زده به این تیم را داری، نظرت را درباره آن بگو.
الان همه ذهن ما به بازی با مس کرمان است. سه امتیاز ارزشمندی پیش روی ما قرار دارد و طبیعی است که ابتدا به دنبال کسب پیروزی در این بازی باشیم. اگر امتیاز این بازی را از دست بدهیم، حتی برد برابر استقلال هم دردی را دوا نمی‌کند. پس بدون حاشیه و از بین رفتن تمرکز، تمام تمرین و انگیزه ما فعلا معطوف به بازی با مس کرمان خواهد بود و امیدوارم با یک پیروزی شیرین از کرمان برگردیم و برای دیدار با استقلال آماده شویم.

رقابت با دیگر مهاجمان را چطور ارزیابی می‌کنی؟ عیسی، پریرا و شیخ دیاباته.
ما یک تیم هستیم. برای پریرا هم از ته قلبم بابت گلی که زد خوشحال هستم. همه ما برای موفقیت پرسپولیس تلاش خواهیم کرد و امیدوار هستیم بتوانیم با این اتحاد و همدلی به موفق در پایان فصل برسیم. ما جام حذفی را هم داریم و انگیزه زیادی نیز برای موفقیت در این جام داریم که چند سالی است نتوانسته بودیم در آن قهرمان شویم. مطمئن باشید همه ما در کنار هم خواهیم بود تا پایان فصل برای هواداران پرسپولیس یک اتفاق شیرین را داشته باشد. 5 بازی در لیگ برتر داریم و همانطور که چند بار گفتم تلاش خواهیم کرد. به بالاترین حد از حمایت هواداران نیاز داریم و از حمایت آنها تا به اینجای فصل نیز علی‌رغم تمام مشکلات قدردانی می‌کنیم و امیدوارم در ادامه بازی‌های خانگی نیز در کنار ما باشند و با حمایت و تشویق خود پایان فصل را شیرین کنیم.

دیدگاه‌ها