کد خبر : 2019474 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 15:41 | 13.8K بازدید | 15 دیدگاه

تهدید سخنگوی فدراسیون به تعویق لیگ آینده!

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد حواشی هفته اخیر در سکوهای مسابقات لیگ توضیحاتی را ارائه کرد.

تهدید سخنگوی فدراسیون به تعویق لیگ آینده!

به گزارش "ورزش سه"، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد حواشی هفته‌های اخیر لیگ برتر صحبت کرد. او در ابتدا گفت: وزیر ورزش و جوانان نامه‌ای حائز اهمیت به ریاست محترم فدراسیون فوتبال دادند و بلافاصله پس از دریافت این نامه در مجموعه فدراسیون فوتبال، کارگروهی تشکیل شد و براساس آن تصمیماتی گرفته شد.

او در مورد جزئیات این نامه ادامه داد: در نخستین گام موضوع آیین‌نامه اجرایی کانون‌های هواداری همه تیم‌های کشور که حتما باید با اسامی و نفرات تایید شده باشگاه‌ها تشکیل شود به اطلاع فدراسیون برسد که به‌صورت کامل و در یک فایل مرتبط و بانک کامل هواداری ذخیره شود.

او در مورد بلیت فروشی اینترنتی گفت: نکته بعدی بحث بلیت فروشی هوشمندانه برای مسابقات میزبان رقابت‌های لیگ برتر فصل آینده هست که هر فردی به‌صورت هوشمند در صندلی خودش قرار بگیرد و لذا این موضوع باعث نظم بیشتر می‌شود. بحث سوم تجهیزات مرتبط در ورزشگاه‌ها هست که باید استاندارد برگزاری مسابقات لیگ برتر و براساس الزامات موجود در کنفدراسیون فوتبال آسیا بشود. همچنین هماهنگی‌هایی با سازمان محترم ثبت احوال در جریان هست که در حوزه بلیت فروشی برخط و آنلاین، افراد در صندلی مرتبط خودشان قرار بگیرند. اگر این اقدامات انجام نشود لیگ آینده به تاخیر خواهد افتاد و این اقدامات کار نخواهد شد.

او درباره شعاری بودن برگزار نشدن لیگ آینده گفت: جمله‌ام را دوباره تکرار می‌کنم. این موارد اگر انجام نشود لیگ به تعویق خواهد افتاد و تا انجام تمامی آنها مسابقات انجام نخواهد شد.

علوی درباره تضمین اجرایی شدن این اقدامات گفت: بلافاصله پس از اتمام لیگ، مراحل اجرایی به‌صورت هفته به هفته به اطلاعاتان خواهیم رساند. همکاران محترم‌مان در سازمان لیگ فوتبال با جدیتی که دارند در حال برنامه‌ریزی مراحل اجرایی هستند. براساس همین آیین‌نامه از فصل آتی LOC برگزاری مسابقات لیگ برتر وفق برگزاری و آیین‌نامه مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهید بود بنابراین هر مسابقه LGC و LMO و موارد مشابه را خواهد داشت.

دیدگاه‌ها