کد خبر : 2020641 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 19:51 | 10.6K بازدید | 11 دیدگاه

شروین گل زد و دست‌هایش را بالا برد!

مهاجم باتجربه آلومینیوم اراک بعد از گلزنی مقابل نفت آبادان خوشحالی نکرد.

شروین گل زد و دست‌هایش را بالا برد!

به گزارش "ورزش سه"، شروین بزرگ مهاجم سابق نفت آبادان که دوران موفقی را در این تیم داشت و یکی از چهره‌های محبوب در این شهر محسوب می‌شود، امروز با پیراهن آلومینیوم مقابل تیم سابق خود به میدان رفت و موفق به گلزنی هم شد.

بزرگ که در هفته‌های گذشته روزهای خوبی را در ترکیب آلومینیوم سپری کرده و یکی از چهره‌های تاثیرگذار تیمش بوده، در مسابقه امروز مقابل نفت آبادان هم با نظر مجتبی حسینی در ترکیب اصلی قرار گرفت و توانست برای تیمش گلزنی هم بکند.

در شروع نیمه دوم و در حالی که نفت آبادان یک بر صفر پیش  بود، اراکی‌ها طوفانی کار کردند و در طول چند دقیقه موقعیت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردند. روی یکی از این موقعیت‌ها شروین بزرگ توانست دروازه نفت را باز کند.

در این صحنه ارسال بی‌نقص یونس اکبرپور از جناح چپ روی سر بزرگ فرود آمد و این مهاجم بلندقامت با ضربه سری تماشایی توانست توپ را به تور دروازه بچسباند. جالب اینکه بزرگ در این صحنه خوشحالی هم نکرد.

ویدئو: 332463

مهاجم اراکی‌ها به واسطه سال‌های حضور در نفت آبادان بعد از باز کردن دروازه این تیم خوشحالی نکرد. او بعد از باز کردن دروازه حریف دست‌های خود را بالا برد تا به این شکل به مردم آبادان احترام گذاشته باشد.

دیدگاه‌ها