کد خبر : 2024066 | 06 خرداد 1403 ساعت 09:20 | 80.1K بازدید | 161 دیدگاه

ستاره تیم ملی: ما بی‌غیرت نیستیم

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: همه بازیکنان برای حال خوب مردم و اینکه والیبال ایران به روزهای خوب برگردد، اینجا هستند.

ستاره تیم ملی: ما بی‌غیرت نیستیم

به گزارش "ورزش سه"، ششمین دوره لیگ ملت‌ها در گروه مردان از روز سه‌شنبه یکم خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران از ساعت 3:30 دقیقه بامداد یک‌شنبه ششم خرداد در سومین مسابقه خود به مصاف کوبا رفت و سه بر یک مغلوب این تیم شد.

مهدی جلوه پس از این دیدار برابر کوبا اظهار کرد: تیم کوبا به‌جز هررا، بازیکن پشت خط زن خود با تمام بازیکنانش به این تورنمنت آمده است. همانطور که ما به پیروزی در همه مسابقات برای گرفتن سهمیه المپیک احتیاج داریم، کوبا نیز چنین شرایطی دارد. در حال حاضر شرایط کوبا در جدول خیلی بهتر از ماست. خارج از بحث دو بازی قبلی تلاش کردیم که اول با حال خوب بازی کنیم و بعد هم بتوانیم روند بازی را به نفع خودمان تغییر دهیم.

وی ادامه داد: تا یک بخش از بازی به خواسته‌هایی که داشتیم رسیدیم اما از یک جا به بعد نتوانستیم آنطور که می‌خواهیم والیبال بازی کنیم. تمرکزمان را از دست دادیم ولی باز هم جای هیچگونه عذر و توجیهی وجود ندارد. حس می‌کنم ما همه توانمان را به کار می‌گیریم اما نیاز به با هم بودن و اتحاد بیشتر داریم. امیدوارم این مسئله را در آخرین بازی مقابل آرژانتین نشان دهیم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران در پایان افزود: همه بازیکنان برای حال خوب مردم و اینکه والیبال ایران به روزهای خوب برگردد، اینجا هستند و مردم مطمئن باشند که کسی اینجا کم‌غیرتی نمی‌کند و کم نمی‌گذارد. امیدوارم با پیروزی مقابل آرژانتین حال خوب را به مردم برگردانیم و قول می‌دهم که تمام تلاشمان را انجام دهیم.

دیدگاه‌ها