کد خبر : 2024288 | 06 خرداد 1403 ساعت 23:46 | 21.9K بازدید | 5 دیدگاه

مصدومیت شدید: دروازه‌بان لالیگایی بیهوش شد

داوید سوریا، دروازه‌بان ختافه،‌ پس‌ از مصدومیت جدی مقابل مایورکا مشکل جدی‌ای ندارد.

مصدومیت شدید: دروازه‌بان لالیگایی بیهوش شد

به گزارش "ورزش سه"، خبرهای خوبی از بیمارستانی که داوید سوریا به آنجا منتقل شده، به گوش می‌رسد. دروازه‌بان ختافه که در دقیقه 73 بازی مقابل مایورکا با بازیکن حریف برخورد شدیدی داشت، پس از 10 دقیقه درازکشیدن روی زمین و مداوا توسط کادر پزشکی، با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس گزارش نشریه مارکا، چند ساعت بعد از این اتفاق بعد یک سی تی اسکن انجام شد که مشخص شد این دروازه‌بان به غیر از شکستگی‌ای که در ناحیه سر داشته، هیچگونه عارضه دیگری را متحمل نشده است.

2026894

به تازگی هم باشگاه ختافه با انتشار گزارش پزشکی وضعیت این بازیکن را به هواداران اعلام کرد. در حال حاضر، این بازیکن به مدت 24 ساعت تحت نظر خواهد بود و اگر مشکلی نداشته باشد از بیمارستان مرخص می‌شود.

در گزارش کادرپزشکی ختافه آمده است: "داوید سوریا در جریان بازی مقابل مایورکا از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شد که باعث شد برای دقایقی بیهوش شود.

2026893

پس از ضربه وارده، این بازیکن بلافاصله توسط تیم پزشکی باشگاه تحت مداوا قرار گرفت و به بیمارستان دانشگاه ختافه منتقل شد و تا 24 ساعت آینده تحت نظر خواهد بود. داوید سوریا هوشیار است و خطری او را  تهدید نمی‌کند."

دیدگاه‌ها