کد خبر: 1609853/41 زمان: 23:17   1398/02/16 بازدید: 154,151

به دلیل اعتراض به عدم حضور در ترکیب

مجیدی طارق را از استقلال کنار گذاشت

فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر الدحیل اعلام و تاکید کرد، تا زمانی که او در تیم باشد، طارق در استقلال جایی نخواهد داشت.

 

به گزارش "ورزش سه"، صحبت های فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر الدحیل تمام شده بود که سرمربی جوان آبی ها صحبت های مدیر رسانه ای تیم را قطع کرد و از خبرنگاران حاضر در نشست فرصت خواست تا نکته ای را به آنها انتقال دهد.

 

مجیدی حرف هایش را برای بیان این نکته اینگونه آغاز کرد: «فقط می‌خواستم به یک نکته اشاره کنم. ابتدا از هواداران استقلال معذرت خواهی می کنم و ممنونم که به استادیوم آمدند. من چهار پنج سال در باشگاه استقلال نیستم و واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی در باشگاه رخ داده که یک بازیکن پس از اعلام اسامی به خودش اجازه می‌دهد که بگوید من نمی خواهم بازی کنم. اصلا برای من قابل هضم نیست و من حتی یک بار هم در طول دوران حضورم در استقلال چنین چیزی ندیده ام. خیلی بازیکنان بزرگ تر در استقلال بوده اند.»

 

مجیدی که ناراحتی زیاد از رفتار طارق داشت، حرف هایش را ادامه داد و گفت: « همینجا اعلام می کنم تا زمانی که من در استقلال باشم، آقای طارق همام جایی در استقلال ندارد. چگونه این بازیکن به خودش جرأت می‌دهد در جلسه فنی وقتی ترکیب اعلام می‌شود و در ترکیب اصلی نیست، بگوید به خانه می‌روم. چنین چیزی را تا به حال ندیده بودم. در طول دوران حضورم در استقلال یک بار به خودم اجازه نداده بودم به مربی‌ام چنین چیزی بگویم. اینجا به هواداران استقلال می گویم که این پیراهن استقلال به تن برخی‌ها خیلی گشاد است. باید قدر این باشگاه و پیراهن را بدانند. هر کسی نمی تواند در این باشگاه بازی کند؛ بازیکن خارجی که جای خود دارد.»


مجیدی مقابل الدحیل برای دومین مرتبه و البته اولین دیدار آسیایی روی نیمکت آبی پوشان به عنوان سرمربی نشسته بود ولی بار دیگر تصمیمی شبیه آنچه در مورد منشا برای ایجاد نظم در تیم اتخاذ کرده بود گرفت تا نشان دهد برای او در اختیار داشتن رختکن و مدیریت تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.


طارق همام بازیکن با استعداد عراقی که پس از جام ملت های آسیا به دلیل مصدومیت مدتی از ترکیب استقلال دور بود، در بازگشت فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد که گفته می شد این موضوع نیز به اختلاف مالی بازیکن با باشگاه مربوط است. او که در نیم فصل اول از ستاره های استقلال بود، احتمالا جز اولین بازیکنانی است که از تیم جدا می شود، مگر آنکه اتفاق خاصی رخ بدهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.