حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668485/42 زمان: 23:24   1398/11/25 بازدید: 16,299

وینیسیوس: هازارد ما برزیلی ها را دوست دارد

وینیسیوس جونیور، ستاره جوان برزیلی ابراز امیدواری کرد در المپیک 2020 حاضر باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی برزیل مانند همیشه یکی از مدعیان اصلی کسب مدال طلای المپیک در عرصه فوتبال خواهد بود. وینیسیوس جونیور که هم می تواند در رقابت های کوپا آمه ریکا و هم المپیک برای تیم ملی کشورش به میدان برود، مدعی شد حضور در توکیو و المپیک 2020 را ترجیح می دهد.

 

 

وینیسیوس جونیور گفت: "بله، ادن هازارد به برزیلی ها نزدیک بوده و به سبک بازی کردن ما علاقه دارد. همچنین هازارد نیز مثل مارسلو همیشه در حال شوخی کردن است. هازارد به ما نزدیک است، اما او هنوز اسپانیایی صحبت نمی کند. اما وقتی او این زبان را بیاموزد، روابط ما بهتر هم خواهد شد."

 

وینیسیوس جونیور در مورد احتمال حضور در ترکیب تیم ملی برزیل در المپیک پیش رو گفت: "من امیدوارم همیشه به اردوی تیم ملی دعوت شوم و حضور در محیط رختکن برزیل برایم خوشایند است. من دوست دارم هم در المپیک و هم رقابت های کوپا آمه ریکا برای تیم ملی برزیل بازی کنم، اما ترجیح می دهم در المپیک به میدان بروم، زیرا این آخرین فرصت من است و در المپیک بعدی من از نظر سنی شرایط بازی کردن نخواهم داشت. بنابراین من می خواهم در المپیک بازی کرده و مدال طلا را به دست آورم تا نام من در تاریخ سلسائو به ثبت برسد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.