حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1707929/41 زمان: 19:03   1399/06/24 بازدید: 7,443

پرواز به قطر در انتظار پاسخ تست حسینی؛

تست شایان مصلح منفی شد

تست کرونای مدافع تیم فوتبال سپاهان منفی اعلام شده و او به زودی می‌تواند به سایر اعضای تیم در قطر اضافه شود.

به گزارش "ورزش سه"، شایان مصلح به همراه سیدمحمدرضا حسینی و علی کی‌خسروی سه بازیکنی بودند که با تایید محمدرضا ساکت به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از سفر به قطر همراه با تیم جاماندند.


البته این مشکل تنها برای سپاهان رخ نداد و برخی اعضای تیم های دیگر نظیر الهلال و الدحیل هم با این مشکل مواجه هستند.


امروز اما پاسخ تست شایان مصلح منفی اعلام شده و او حالا منتظر برنامه ریزی باشگاه است تا شرایط حضور او در قطر را فراهم کند.


در واقع باشگاه سپاهان در انتظار پاسخ تست محمدرضا حسینی دیگر بازیکن طلایی پوشان است که امشب تست کرونا می‌دهد و در صورتی که تست او هم مانند مصلح منفی باشد، مصلح و حسینی به همراه هم به قطر سفر خواهند کرد.


این موضوع می‌تواند خبر خوشی برای محرم نویدکیا سرمربی سپاهان باشد و او می‌تواند روی دو مهره ثابت طلایی پوشان حساب باز کند؛ جایی که حسینی در پست وینگر راست به کمک او خواهد آمد و شایان مصلح هم دست او را برای انتخاب بازیکنان در پست دفاع چپ و مدافع میانی بازتر خواهد کرد.


دیگر بازیکنی از سپاهان که به دلیل کرونا از سفر به قطر بازماند، علی کی‌خسروی گلر تیم است که البته با توجه به اینکه چند روز پس از حسینی و مصلح به این بیماری مبتلا شده، بعید به نظر می‌رسد بتواند همراه حسینی و مصلح در سفر به قطر حضور داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.