کد خبر : 1796786 | 16 آذر 1400 ساعت 22:24 | 19,237 بازدید | 5 دیدگاه

مارک روکا:

فکر می کردیم لواندوفسکی برنده توپ طلا شود

مارک روکا، هم تیمی روبرت لواندوفسکی در بایرن مونیخ معتقد است که این بازیکن شایسته بردن توپ طلا بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، دوشنبه شب هفته گذشته بود که بعد از انتظارهای فراوان مراسم توپ طلا برگزار شد و نهایتاً این لیونل مسی بود که هفتمین توپ طلای خود را کسب کرد. این اتفاق در حالی برای فوق ستاره آرژانتینی رخ داد که بسیاری معتقد بودند روبرت لواندوفسکی شایسته این جایزه بوده است اما نهایتاً این اتفاق رخ نداد.

 

 

 

 

 همچون بسیاری از بازیکنان و اعضای بایرن مونیخ که در این مدت به حمایت از روبرت لواندوفسکی پرداخته اند، حالا مارک روکا نیز این کار را انجام داده است. ستاره اسپانیایی در این باره گفت: "من کسی نیستم که بگویم عادلانه است یا نه، زیرا رای‌هایی وجود دارد، اما فکر می‌کردیم که او می‌تواند برنده شود. او واقعا لیاقتش را داشت. ما در مورد اینکه لواندوفسکی چه کسی است صحبت می‌کنیم. لواندوفسکی در دوران حرفه ای خود خیلی چیزها به بایرن‌مونیخ داده است."

 

 

 

 

در روزهای اخیر شایعات عجیبی در مورد روبرت لواندوفسکی شنیده شده و حتی برخی منابع اسپانیایی مدعی شدند که ممکن است این بازیکن برای کسب توپ طلا راهی رئال مادرید شود. روکا در این باره نیز گفت: "همیشه شایعات وجود دارند اما برای من واضح است که روبرت لواندوفسکی از حضور در بایرن مونیخ کاملاً خوشحال است. او همچنین مشتاق است که به کار خود در اینجا ادامه دهد و مشکلی در این باره وجود ندارد."

دیدگاهها