کد خبر : 1838356 | 23 مرداد 1401 ساعت 23:27 | 3.3K بازدید | 6 دیدگاه

ناگلزمان: نیمه دوم قشنگ نبود ولی شایسته برد بودیم

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی 2-0 تیمش مقابل ولفسبورگ و کسب دومین پیروزی در دو هفته اول فصل جدید بوندس‌لیگا، از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد.

ناگلزمان: نیمه دوم قشنگ نبود ولی شایسته برد بودیم

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در هفته دوم فصل 2022-2023 بوندس‌لیگا در خانه‌اش، ورزشگاه آلیانز آرنا، میزبان ولفسبورگ بود تا اولین بازی خانگی فصل را برگزار کند. شاگردان یولیان ناگلزمان با ارائه یک بازی برتر موفق شدند حریف را به‌راحتی از پیش رو بردارند و 2-0 به پیروزی برسند.

یولیان ناگلزمان که تیمش در پایان هفته دوم 6 امتیاز ممکن را به‌دست آورده است در پایان بازی گفت:" از پانزده دقیقه ابتدایی مسابقه راضی نبودم. پاس‌های ما خیلی قطع می‌شد و توپ‌های دوم را از دست می‌دادیم. ولی بعد یک فاز خیلی خوب داشتیم و به شایستگی گل زدیم و از حریف پیش افتادیم.

در نیمه دوم بیشتر به دنبال حفظ مالکیت توپ و کنترل بازی بودیم. در چند بازی اخیرمان گل‌های زیادی روی ضدحمله دریافت کردیم چرا که تا آخرین دقایق همچنان به دنبال زدن گل‌های بیشتر بودیم. ولی امروز در نیمه دوم بیشتر سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و دروازه‌‌مان را بسته نگه داریم. این موضوع خیلی مهمی است. نیمه دوم بازی قشنگی نبود ولی ما شایسته این پیروزی بودیم.

جاشوا زیرکزی بازی امروز را به دلیل بیماری از دست داد. سرژ گنابری هم مشکل عضلانی داشت و نمی‌توانست خوب بدود و این بود که بین دو نیمه تعویض شد.

درباره گورتزکا باید بگویم که بعد از مدتی مصدومیت امروز اولین بازی‌اش بود و تا به شرایط عادی برگردد کمی زمان می‌برد. من به او وقت کافی می‌دهم تا آمادگی کامل پیدا کند. سه هفته بعد مشخص می‌شود که لئون واقعا چقدر آماده شده است. هر روز که نمی‌شود از او پرسید حالت چطور است؟

درباره توماس مولر، او فوتبالیستی با تجربه بی‌نظیر است. یک هافبک کنجکاو که هیچوقت از تجربه‌های جدید و بهتر شدن نمی‌ترسد. من واقعا از عملکرد توماس در بازی امروز راضی هستم.
 

موسیالا بازیکنی متواضع است که همیشه می‌خواهد یاد بگیرد و پیشرفت کند. از اینکه امروز هواداران ایستاده تشویقش کردند خیلی خوشحالم. امیدوارم جمال در آینده هم عملکردی مثل بازی امروز داشته باشد و گل‌های بیشتری بزند".

دیدگاهها