کد خبر : 2017875 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 09:17 | 24.7K بازدید | 61 دیدگاه

کری ستاره بایرن: عاشق بازی برابر وینی هستم!

یوشوا کیمیش، ستاره بایرن مونیخ، می‌گوید بازی برابر بازیکنانی مانند وینیسیوس جونیور را دوست دارد.

کری ستاره بایرن: عاشق بازی برابر وینی هستم!

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ سه‌شنبه شب در چارچوب دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا باید در ورزشگاه خانگی‌اش میزبان رئال مادرید باشد و یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین دیدارهای این فصل این مسابقات را برگزار کند.

شاگردان کارلو آنچلوتی در مرحله قبلی موفق شدند و منچسترسیتی که مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی و دفاع از این عنوان که در فصل گذشته به دست آورده بود را از سر راه بردارند و بسیاری حالا آنها را مدعی اصلی بالا بردن جام می‌دانند.

2014212

کیمیش در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی آ.اس درباره این بازی حساس اظهار داشت: «بازی برابر رئال مادرید همیشه خاص است. سرنوشت دیدارهای آنها همیشه در آخر تغییر می‌کند. این مسئله مربوط به کیفیت این تیم و در عین حال مربوط به ذهنیت آنهاست که از هر دو مورد به خوبی برخوردار هستند. ما می‌دانیم که آنها تیمی بسیار قدرتمند هستند.

من عاشق رویارویی و رقابت کردن با بازیکنانی مانند وینیسیوس جونیور هستم. از مهارت و توانایی جود بلینگام هم خبر دارم. از تاثیرگذاری او شگفت‌زده نشدم. بلینگام تا به حال گل‌های زیادی به ثمر رسانده که بسیاری از آنها گل‌های مهمی بودند. فکر می‌کنم او بازیکن بسیار خوبی است و داشتن این روحی و ذهنیت در سن او باعث شده است که خاص باشد. او به خوبی توانسته است با تیمی مانند رئال مادرید سازگار شود.»

دیدگاه‌ها