کد خبر : 2021051 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 13:50 | 40.4K بازدید | 22 دیدگاه

عصبانیت ستاره یونایتد از تن‌هاخ: دعوا علنی شد!

آنتونی، ستاره برزیلی منچستریونایتد، در جریان بازی برابر آرسنال خشم و ناراحتی‌اش از سبک بازی اریک تن‌هاخ را به وضوح نشان داد.

عصبانیت ستاره یونایتد از تن‌هاخ: دعوا علنی شد!

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد روز گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی و در حضور هوادارانش روبروی آرسنال به میدان رفت و با یک گل برابر این تیم شکست خورد تا باخت دیگری را در این فصل در کارنامه‌اش به ثبت رسانده باشد.

تن‌هاخ سبک بازی خاصی را  در این بازی به کار گرفت که با انتقادهای زیادی خصوصا درباره تاکتیک به کار گرفته شده از سوی او در خط دفاعی این تیم روبرو شد و به نظر می‌رسد که بازیکنان یونایتد هم چندان از این موضوع راضی نبودند و آنتونی این نارضایتی را به وضوح در زمین نشان داد.

2016471

ظاهرا این مربی هلندی از این بازیکن خواست که پستش را در زمین عوض کند تا بتواند عملکرد بهتری برای تیم داشته باشد اما این درخواست به شدت این ستاره برزیلی را عصبانی کرد و او با ناراحتی پاسخ تندی به سرمربی تیمش داد و از او دور شد تا درگیری در این تیم علنی شده باشد.

پیش از این بسیاری از رسانه‌های انگلیسی خبر داده بودند که بازیکنان یونایتد به هیچ وجه از عملکرد و تاکتیک‌های به کار گرفته شده از سوی تن‌هاخ راضی نیستند و از جدایی او از این تیم در پایان فصل استقبال می‌کنند.

دیدگاه‌ها