کد خبر: 1761743/41 زمان: 15:22   1400/03/25 بازدید: 10,303

تلاش مدیران باشگاه سپاهان برای حفظ نیازمند

مدیران باشگاه سپاهان در تلاشند پیش از پایان رقابت های لیگ بیستم، قرارداد چند بازیکن تیم را تمدید کنند.

به گزارش "ورزش سه"، روش رفیعی، عزت‌الله پورقاز، محمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده، استنلی کی روش و پیام نیازمند از جمله بازیکنان تیم فوتبال سپاهان هستند که با پایان فصل قراردادشان تمام می شود و می توانند به صورت آزاد تیم بعدی خود را انتخاب کنند.


در این بین اما زمزمه های خروج پیام نیازمند پس از سه سال حضور در ترکیب طلایی پوشان بیشتر از قبل شنیده می شود و حتی گفته می شود این دروازه بان ملی پوش با یک باشگاه پرتغالی نیز به توافق رسیده است، ولی همچنان مدیران باشگاه سپاهان در تلاشند تا قرارداد این بازیکن، کی روش و همینطور سایر بازیکنان تیم را تمدید کنند تا محرم نویدکیا در لیگ بیست و یکم علاوه بر تمدید قرارداد بازیکنان اصلی این فصل و البته جذب چند مهره داخلی و خارجی تاثیرگذار برای قهرمانی در ایران و مسابقات آسیایی وارد کارزار شود.


علیرضا مرزبان در آخرین مصاحبه خود بخشی از صحبت هایش را به این موضوع اختصاص داده و درباره احتمال جدایی پیام نیازمند و استنلی کی روش گفته است:« در مورد پیام نیازمند گفت و گوهای خیلی خوبی را با هم داریم و امیدواریم که نتایج مثبتی به سود سپاهان در پی داشته باشد، همچنین با کی روش استنلی و سایر بازیکنان مذاکرات خوبی داشته ایم. از بازکنان رضایت کامل داریم و این موضوع حرف اول را برای ادامه کار با سپاهان برای ما می‌زند.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.