کد خبر : 1829744 | 29 خرداد 1401 ساعت 14:13 | 26.3K بازدید | 2 دیدگاه

وعده ویژه مربی ایران برای هفته دوم لیگ ملت‌ها

مربی تیم ملی والیبال شرایط تیم ایران پیش از آغاز هفته دوم لیگ ملت‌ها را خوب ارزیابی کرد و نوید هفته متفاوتی برای این تیم داد.

به گزارش "ورزش سه"، عظیم جزیده درباره شرایط تیم ایران پیش از شروع هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال در صوفیه بلغارستان، گفت: از روز پنجشنبه که به اینجا (صوفیه) آمدیم یک روز کامل استراحت داشتیم و به‌رغم این‌که جت لگی (تغییر ساعت روز و شب) داشتیم، اما خدا را شکر دو جلسه صبح و عصر تمرین انجام شد و جلسات سه ساعت توپی سپری کردیم.
وی افزود: وضعیت میزبانی خوب بوده اما امیدوارم نزدیک مسابقات بهتر شود، مخصوصا شرایط غذایی که خیلی متنوع نبود.

جزیده خاطرنشان کرد: از فردا (دوشنبه) قرار است در سالن اصلی مسابقات تمرین کنیم. امیدوارم شرایط به سمتی برود که اتفاقات خوبی بیافتد. تمرینات تیم ایران هم خوبی سپری شده و بچه‌ها هم قسم شدند تا نمایش خوبی ‌داشته باشند و فعلا مشکلی وجود ندارد.

مربی تیم ملی درباره اضافه شدن امیررضا سرلک و بردیا سعادت یادآور شد: دو بازیکن جدید هم دو روز تمرین با تیم پشت سر گذاشتند و خوب هماهنگ شدند. به نظر من این هفته، هفته متفاوت تری خواهد بود. تیم ایران در هفته اول با دو برد و دو باخت نتایج مورد قبولی داشت. روند رو به رو شد ادامه دهیم و با توجه به اینکه ۹۹ درصد ترکیب تیم‌ها نسبت به قبل عوض شده نتیجه خوبی بگیریم. ضمن اینکه فراموش نکنیم برزیل و آمریکا با ترکیب کامل به این هفته از مسابقات آمدند.

دیدگاهها