کد خبر : 1856860 | 11 آذر 1401 ساعت 10:55 | 49.2K بازدید | 30 دیدگاه

ادعای جنجالی مودریچ: مسی و مارادونا بهترین هستند!

لوکا مودریچ، ستاره رئال مادرید، معتقد است که دیه‌گو مارادونا و لیونل مسی بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هستند.

ادعای جنجالی مودریچ: مسی و مارادونا بهترین هستند!

به گزارش "ورزش سه"، بحث درباره انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال در طول سال‌های اخیر همواره ادامه داشته و هرگز به نتیجه مشخصی نرسیده است. 
کریستیانو رونالدو و مسی همیشه جزو دو نفر اصلی حاضر در این بحث بوده‌اند که طرفداران بسیاری نیز داشته‌اند و در عین حال تعداد زیادی نیز با آنها مخالف بوده‌اند. 
از دیگر بازیکنانی که نام‌شان در این میان مطرح می‌شود می‌توان به مارادونا و پله و حتی زین الدین زیدان اشاره کرد. 
قانونی نانوشته در این مدت باعث شده بود که بازیکنان حاضر در رئال مادرید همیشه از رونالدو به عنوان بهترین بازیکن تاریخ نام ببرند و در سوی مقابل نیز بازیکنان بارسلونا همیشه این لقب را مختص مسی می‌دانستند. 

1773759

اما حالا به نظر می‌رسد که مودریچ تصمیم گرفته است که چند سال پس از پایان همکاری با رونالدو و جدایی او از رئال مادرید، نظر واقعی‌اش را در این زمینه مطرح کند. 
این ستاره کروات در پاسخ به سوالی درباره انتخاب بهترین بازیکن تاریخ به ESPN گفت:« مارادونا از نظر من بهترین بازیکن تاریخ است. مارادونا و مسی دو بازیکنی هستند که بزرگترین بازیکنان تاریخ به حساب می‌آیند اما دیه‌گو همیشه دیه‌گو است.»
این اظهارنظر از سوی این بازیکن مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها و فوتبال‌دوستان قرار گرفته و واکنش‌های زیادی را نیز در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است. 
 

دیدگاهها