کد خبر : 1869327 | 19 بهمن 1401 ساعت 15:15 | 26.6K بازدید | 16 دیدگاه

ستاره شیلیایی سوژه شد

کری‌خوانی نافرجام آرتورو ویدال برای رئال

با شکست فلامینگو برابر الهلال، رویای ویدال برای رویارویی مقابل رئال در فینال جام باشگاه های جهان نابود شد و حالا همه به کری‌خوانی چند ماه پیش او اشاره می کنند.

کری‌خوانی نافرجام آرتورو ویدال برای رئال

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در دوران فوتبالی آرتورو ویدال یکی از سرسخت‌ترین حریفانی بوده که او با آنها روبرو شده است. ویدال با تیم‌هایی که سابقه بازی در آنها را دارد شانزده بار مقابل رئال مادرید ایستاده و هشت بار شکست خورده و چهار بار به پیروزی رسیده است. مهمترین شکست های ویدال برابر رئال با پیراهن بایرن و در لیگ قهرمانان بوده است.

1758832

شاید به‌خاطر همین سابقه بود که ستاره شیلیایی فلامینگو بعد از اینکه با این تیم اتلتیکو پارانائنزه را شکست داد و قهرمان کوپا لیبرتادورس 2022 شد، فرصت را برای کری‌‌خوانی برای رئال مادرید مناسب دید و این تیم را به گرفتن انتقام در جام باشگاه‌های جهان تهدید کرد. البته به جز ویدال چند بازیکن دیگر فلامینگو که قبلا سابقه بازی در مقابل رئال را داشتند هم در این تهدیدها با او همصدا شدند.

1799869

ویدال در جشن قهرمانی فلامینگو میکروفن را گرفت و فریاد زد که رئال را له خواهیم کرد. او اطمینان داشت که به فینال جام باشگاه های جهان خواهند رسید ولی دیشب برابر الهلال عربستان متحمل شکستی غیرمنتظره شدند و از رسیدن به فینال بازماندند. ویدال که اخیرا به دلیل بی انضباطی در باشگاه جریمه شده، کار را از روی نیمکت شروع کرد و از دقیقه 81 وارد زمین شد و نتوانست مانع شکست تیمش شود. فلامینگو این بازی را 2-3 باخت تا ویدال حالا به سوژه خنده رئالی ها در شبکه های اجتماعی تبدیل شود.

دیدگاهها