کد خبر : 2024086 | 06 خرداد 1403 ساعت 10:49 | 29.2K بازدید | 27 دیدگاه

ناگلزمان: خوب شد بایرن مونیخ قهرمان نشد

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، معتقد است که قهرمان نشدن بایرن مونیخ به سود این باشگاه است.

ناگلزمان: خوب شد بایرن مونیخ قهرمان نشد

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در این فصل تحت هدایت توماس توخل نتوانست هیچ جامی را به دست آورد و همین اتفاق باعث شد که مدیران این باشگاه دیگر تمایلی به ادامه همکاری با این مربی آلمانی نداشته باشند و قرار است به زودی ونسان کمپانی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شود.

انتخاب کمپانی برای نشستن روی نیمکت بایرن مونیخ در فصل آینده موافقان و مخالفان بسیاری دارد. تعداد زیادی از هواداران این تیم معتقد هستند که او تجربه و کارنامه مناسبی برای قبول این مسئولیت ندارد و به همین دلیل از این تصمیم چندان راضی نیستند اما ناگلزمان معتقد است که او انتخاب خوبی است.

2025403

سرمربی تیم ملی آلمان که پیش از این سابقه هدایت بایرن را داشته است در پاسخ به سوالی درباره انتخاب کمپانی به خبرنگاران گفت: «من او را به صورت خاص یا شخصا و از نزدیک نمی‌شناسم اما برای او آرزوی موفقیت بسیار زیادی در دوران حضورش در بایرن دارم.

من شنیده‌ام که او مربی بسیار خوبی است. کمپانی چیزهای بسیاری را تحت هدایت مربیان بزرگ یاد گرفته است، بنابراین می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. این باشگاه در حال طی کردن دوران گذار است. برای باشگاه بسیار خوب است که امسال نتوانست قهرمان لیگ شود. یک مربی جوان می‌تواند حالا با این اتفاق شرایط را به سود این باشگاه تغییر دهد.»

دیدگاه‌ها