کد خبر : 2053618 | 19 تیر 1403 ساعت 07:38 | 54.4K بازدید | 78 دیدگاه

شروع حرکت پرسپولیس برای جذب نفرات جدید

دفاع راست پرسپولیس: یا رامین یا خارجی

پرسپولیس به دنبال جذب مدافع راست رفته و سعی دارد بهترین گزینه را در این پست جذب کند.

دفاع راست پرسپولیس: یا رامین یا خارجی

به گزارش "ورزش سه" با قطعی شدن جدایی دانیال اسماعیلی‌فر از پرسپولیس یا به صورت صحیح‌تر تمدید نکردن او با این باشگاه، حالا مدیران پرسپولیس باید دنبال یک مدافع راست جدید باشند . 
از چند روز قبل بحث مذاکرات بین باشگاه پرسپولیس و گرگور چابرادزه مدافع گرجستانی ذوب آهن در نیم فصل دوم لیگ بیست و سوم مطرح شد که این مذاکرات به نتیجه نرسید چرا که پرسپولیس 100 هزار دلار کمتر از رقمی که این گرجستانی می‌خواست به او پیشنهاد داده بود. 
قبل‌تر از رودریگو پریرا و یک گزینه اردنی هم برای این پست صحبت شده بود، اما به تازگی اخبار درباره گزینه این پست به سمت رامین رضاییان و احتمال جذب او چرخش پیدا کرده است. 

رضاییان بعد از قهرمانی جام حذفی از سپاهان و هوادارانش خداحافظی کرد و گفته شد الوصل امارات مقصد بعدی او خواهد بود، اما این بازیکن با سپاهان قرارداد دارد و بند فسخ قراردادش برای تیم‌های داخلی بالاتر از خارجی‌هاست. موضوعی که سپاهان تقریبا درباره تمام بازیکنان مهم و ستاره‌هایش لحاظ کرده است. 

رامین رضاییان در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم به پرسپولیس آمد و با وجود عملکرد خوبی که در فاز تهاجمی داشت در دفاع شرایط خوبی پیدا نکرد ضمن اینکه گفته شد برخی بازیکنان مهم و رختکن پرسپولیس هم ارتباط خوبی با او نداشتند، تا جایی که عمر سرخپوش بودن او بعد از پنج سال حضور در بلژیک و قطر فقط نیم فصل بود و حتی یحیی گل‌محمدی نیز به شکل غیرمستقیم علت جدایی رامین را همین مسئله اعلام کرد. 

1974964

رضا درویش روز یکشنبه اعلام کرد باشگاه پرسپولیس با بازیکنی که تحت قرارداد باشگاهی است وارد مذاکره نمی شود، اما به نظر می‌رسد اگر مسائل مالی مانع نشود شرایط رختکن پرسپولیس مانعی برای بازگرداندن رضاییان نخواهد بود. 

گفته می‌شود بند فسخ رضاییان با سپاهان 15 میلیاردی است که اگر اعتبار داشته باشد پرداخت آن کار راحتی  نیست. در عین حال به نظر می‌رسد اگر رضاییان هم به پرسپولیس برنگردد، این باشگاه یک مدافع راست خارجی جذب خواهد کرد. 
مدیران باشگاه پرسپولیس می‌گویند عملیات جذب رضاییان تا حدودی دشوار است و به دست آوردن دوباره این ستاره راحت نخواهد بود بخصوص اینکه رامین هم تمایل دارد خارج از ایران به فوتبالش ادامه دهد اما اگر پرسپولیس نتواند رضاییان را برگرداند و دو گزینه خارجی دارد که شرایط جذب آنها را بررسی کرده است.

دیدگاه‌ها