حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1247112/1 زمان: 16:01   1394/03/27 بازدید: 42,429

اسامی کادر فنی تیم‌های پایه پرسپولیس

بازگشت رهبری‌فرد و محمدخانی به پرسپولیس

محمد حسین نژاد فلاح با صدور احکامی، اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم‌های فوتبال امید و جوانان پرسپولیس را منصوب کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمدحسین نژادفلاح در پی انتصاب محمد پنجعلی کاپیتان پیشین تیم ملی و پرسپولیس به عنوان مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس، پس از برگزاری جلسات پنجعلی و با توجه به پیشنهاداتی که مدیر آکادمی پرسپولیس داشت، مربیان تیم‌های امید و جوانان پرسپولیس را انتخاب کرده و احکام انتصاب آنها را صادر کرد.

بر اساس احکام صادره از سوی نژادفلاح و بنابه پیشنهاد مدیر آکادمی پرسپولیس، ناصر محمدخانی مربی و بازیکن پیشین پرسپولیس که سال‌ها در تیم ملی ایران نیز بازی کرده، به عنوان سرپرست تیم امید پرسپولیس منصوب شد. همچنین مجید نائینی که سابقه چندین سال فعالیت در تیم‌های پایه پرسپولیس به عنوان سرمربی در کارنامه داشته، را به عنوان سرمربی تیم امید پرسپولیس منصوب کرد.

با توجه به پیشنهاد مجید نائینی و همچنین موافقت مسئولان باشگاه و مذاکرات انجام شده، بهروز رهبری‌فرد مدافع و کاپیتان اسبق پرسپولیس که در زمره رکورداران بیشترین تعداد بازی در پرسپولیس است به عنوان مربی تیم امید منصوب شد. همچنین مجتبی محرمی کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی نیز به عنوان مربی تیم امید در کنار بهروز رهبری‌فرد به فعالیت خواهد پرداخت. همچنین بهروز سلطانی دروازه‌بان پیشین تیم ملی و پرسپولیس که سال گذشته نیز به عنوان مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال امید پرسپولیس فعالیت می‌کرد، به فعالیتش در این تیم ادامه خواهد داد.

همچنین مجید پروین سرمربی فصل گذشته تیم جوانان پرسپولیس نیز با حکمی که از سوی نژادفلاح صادر شده است، به عنوان سرمربی جوانان پرسپولیس به فعالیت خود ادامه می‌دهد. امیر جهانگیری نیز همچون فصل گذشته دستیار مجید پروین در تیم جوانان خواهد بود.

نادر باقری دروازه‌بان سابق پرسپولیس که امسال به عنوان مربی گلرهای تیم بزرگسالان پرسپولیس فعالیت می‌کرد نیز بر اساس توافقات انجام شده با نژادفلاح، به عنوان مربی دروازه‌بانان تیم جوانان پرسپولیس فعالیت خواهد کرد. همچنین رضا ریاضتی که سابقه بازی در تیم جوانان پرسپولیس را در کارنامه دارد همچون فصل گذشته به عنوان سرپرست تیم جوانان پرسپولیس فعالیت خواهد کرد.

این احکام پس از توافقات انجام شده روز گذشته صادر شده و تمرینات تیم‌های امید و جوانان نیز برای انتخاب بازیکنان فصل پیش رو آغاز می‌شود. البته تیم جوانان پرسپولیس در پی توافقاتی که مجید پروین و دستیارانش در هفته‌های گذشته با نژادفلاح داشته‌اند تمرینات خود را از هفته پیش آغاز کرده‌اند.

نژادفلاح و پنجعلی طی روزهای گذشته جلساتی درباره انتخاب کادر فنی تیم‌های نوجوانان و نونهالان پرسپولیس برگزار کرده و مذاکراتی نیز با گزینه‌های مد نظر داشته‌اند.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.