حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1458982/44 زمان: 11:17   1396/06/14 بازدید: 23,261

نظری افشار: وقتش رسیده فرصت را به جوانان بدهم

ملی پوش والیبال ایران به پایان خط رسید

دریافت کننده تیم ملی والیبال بعد از جام بین قاره ای از بازی های ملی خداحافظی می کند.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد نظری افشار، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در حاشیه تمرین امروز این تیم گفت: در هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان برای آخرین بار لباس تیم ملی را می پوشم.


فرهاد نظری افشار تصریح کرد: بازیکنان جوان و با استعدادی در پست دریافت کننده والیبال ایران وجود دارند و زمان آن رسیده که من با خداحافظی از تیم ملی فرصت حضور جوانان را در این پست مهیا کنم.


وی تاکید کرد: بعد از مسابقات ژاپن فعالیتم را در والیبال در رده باشگاهی ادامه می دهم اما برای همیشه با پیراهن تیم ملی به عنوان بازیکن خداحافظی خواهم کرد.


فرهاد نظری افشار که در سال های 2010 و 2011 عضو تیم ملی والیبال ایران بود، به دلیل مصدومیت مدتی از این تیم دور شد. وی بعد از شش سال دوباره به اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد و با نشان دادن شایستگی هایش در ترکیب تیم ایران قرار گرفت.


فرهاد متولد یکم خردادماه سال 1363 در تهران است. 93 کیلوگرم وزن دارد و با قد 195 سانتی متری توانایی اسپک در ارتفاع 320 سانتی متر را دارد.


دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران، سابقه بازی در تیم های ملی رده های سنی را نداشت؛ اما افتخارات زیادی در والیبال تجربه کرده است که پنج دوره قهرمانی باشگاه های آسیا، نایب قهرمانی بازی های آسیایی، قهرمان در لیگ برتر ایران و حضور در قهرمانی جهان 2010 ایتالیا و جام جهانی 2011 ژاپن به همراه تیم ایران از جمله آنان است.


نظری افشار در سال 2017 برای نخستین بار با تیم ایران، لیگ جهانی و انتخابی مردان جهان را تجربه کرد و در جام قهرمانان بزرگ جهان نیز شرکت می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.