حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638577/29 زمان: 00:30   1398/07/01 بازدید: 136,508

کریم و ضربه سری برای پایان یک طلسم

تولد یک کریس رونالدوی جدید در رئال (عکس)

رئال مادرید در دیداری نفسگیر و نزدیک به لطف گل تماشایی کریم بنزما توانست سویا را در سانچس پیسخوان شکست داده و به رده دوم لالیگا صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال که پس از شکست سنگین از پی اس جی زیر فشار انتقادات قرار داشت و از روحیه ای مطلوب نیز برخوردار نبود، امشب در یکی از منسجم ترین بازی های چند ماه اخیر خود توانست سویا را در زمینش با تک گل کریم بنزما مغلوب کند. گلی که روی سانتر کارواخال و ضربه سر هنرمندانه ستاره فرانسوی به ثمر رسید. به این ترتیب رئال نه تنها سه امتیاز را کسب کرد و با تفاضل گل کمتر نسبت به بیلبائو به رده دوم صعود کرد که به طلسم 4 ساله ورزشگاه سانچس پیسخوان هم پایان داد.

 

ورزشگاهی که برای رئالی‌ها در 4 سال گذشته جهنم بود. رئال در نوکمپ، وندا متروپولیتانو و مستایا توانسته بود پیروز شود یا حداقل یک امتیاز بگیرد ولی از سال 2015 نتوانسته بود در ورزشگاه سویا امتیاز بگیرد.

آخرین بار در فصل 15-2014 و با هدایت آنچلوتی بود که رئال 2-3 در پیسخوان پیروز شد. فصل 16-2015 با رافا بنیتس 3-2 شکست خورد. فصول 17-2016 و 18-2017 نیز رئال با هدایت زیدان به ترتیب 2-1 و 3-2 به سویا باخت و فصل گذشته با لوپتگی نیز شکست سنگین 3-0 را پذیرفت که شروع افت وحشتناک این تیم و در نهایت اخراج لوپتگی بود.

در نهایت امروز با گل کریم بنزما طلسم ورزشگاه خانگی سویا نیز شکست و حالا کهکشانی ها به طور کامل از بحران خارج شده اند.

 

 

بنزما دقیقه 61 بازی روی سانتر عالی کارواخال از راست با ضربه سری تماشایی قفل دروازه سویا را باز کرد وبا همین گل رئال برنده بازی شد.

کریم با این گل، تعداد گل هایش در لالیگا را به 5 رساند و به صدر جدول گلزنان رفت. حالا به جرات می توان گفت که بنزما تبدیل به کریس رونالدوی جدید رئال شده است. ستاره ای که در زمان حضور رونالدو بیشتر گل سازی می کرد حالا بیشتر از گذشته به وظیفه اصلی خود که گلزنی است عمل می کند. کریم فصل گذشته نیز توانسته بود 30 گل به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.