حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669859/42 زمان: 13:06   1398/12/03 بازدید: 18,940

ناراحتی ستاره سیتی؛ به ما احترام نمی گذارند!

رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی سیتی مدعی شد به اندازه کافی این تیم مورد احترام قرار نمی گیرد.


به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی طی یک دهه اخیر چهار بار موفق به فتح لیگ برتر شده، اما هنوز هیچ بازیکنی از این تیم موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن فصل انگلیس نشده است. رحیم استرلینگ نسبت به این موضوع ابراز گله کرده و مدعی شد در برخی فصول حق بازیکنان سیتی بوده که به عنوان بهترین بازیکن فصل برگزیده شوند.

 

 

رحیم استرلینگ گفت: "همین سال گذشته که ما چهار جام از جمله لیگ برتر را فتح کردیم، اما بهترین بازیکن فصل متعلق به سیتی نبود خود گویای واقعیت است. این جایزه به یک بازیکن لیورپول (ویرژیل فن دایک) رسید که فصلی فوق العاده داشت، اما من فصل های گذشته را مرور می کنم که یحیی توره به عنوان یک هافبک 20 گل به ثمر رساند و فاتح این جایزه نشد.

 

همچنین آگوئرو بیش از هفت سال در این باشگاه حضور داشته و در این مدت گلهای فوق العاده ای به ثمر رسانده است، اما هنوز هیچ یک از بازیکنان سیتی برنده این عنوان نشده اند. غیرممکن است چهار بار قهرمان لیگ برتر شوید و هیچ یک از بازیکنان شما به عنوان مرد سال انتخاب نشوند.

 

پس امسال لیورپول فاتح لیگ می شود و قطعا یک بازیکن لیورپول عنوان بازیکن سال را کسب خواهد کرد. ما چهار بار قهرمان لیگ شدیم و با همین احترام با ما رفتار نشد. سال اول که ما با پپ گواردیولا فاتح لیگ برتر شدیم، عملکرد کوین دی بروین باور نکردنی بود و آنها جایزه را به بازیکن دیگری (انگولو کانته) دادند. همه ساله ما یک عنوان بزرگ کسب می کنیم و جایزه به بازیکن دیگری داده می شود. این مسائل به ما بستگی ندارد، اما ما به راهمان ادامه می دهیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.