کد خبر : 1837474 | 18 مرداد 1401 ساعت 23:20 | 5.8K بازدید | 19 دیدگاه

مودریچ: قهرمانی در چمپیونزلیگ دشوار اما زیبا بود

لوکا مودریچ، ستاره باتجربه رئال مادرید، مسیر این تیم در راه فتح لیگ قهرمانان اروپا را دشوار اما زیبا توصیف کرد.

مودریچ: قهرمانی در چمپیونزلیگ دشوار اما زیبا بود

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فصل گذشته با ارائه نمایش های خیره کننده و پیروزی‌های غافلگیر کننده مقابل تیم هایی مانند پاری سن ژرمن و منچسترسیتی به فینال چمپیونزلیگ رسید و در نهایت با برتری 1-0 برابر لیورپول، فاتح این رقابت ها شد.
این تیم فردا شب در دیدار سوپرکاپ اروپا مقابل آینتراخت فرانکفورت قرار خواهد گرفت و مودریچ تاکید کرد که تیمش به دنبال فتح این جام نیز است.

او به خبرنگاران گفت:" مسیرمان برای قهرمانی در چمپیونزلیگ دشوار اما زیبا بود. ما هیجان زده هستیم و منتظر دیدار فردا. این یک جام دیگر است. ما می خواهیم بازی را زودتر شروع کنیم و تمام تلاش مان را انجام بدهیم. ما پیش فصل خوبی داشتیم و امیدوارم این را فردا نشان بدهیم.
در این حرفه، باید از خودتان مراقبت کنید؛ چه داخل زمین و چه خارج زمین. این کاری است که ما انجام می دهیم. ما تیم خوبی داریم. ما هر سال با تمام وجود تلاش می کنیم و می خواهیم ببینیم که در پایان فصل به کجا خواهیم رسید."

برای اولین بار رقابت های جام جهانی در میانه فصل برگزار می شود و این برای بازیکنان پا به سن گذاشته می تواند فشار بیشتری به همراه داشته باشد اما مودریچ معتقد است که برگزاری جام جهانی در پاییز و زمستان تفاوت زیادی برای بازیکنان ایجاد نمی کند.

" این فصل به خاطر جام جهانی متفاوت نخواهد بود. من همیشه گفته ام که سن اهمیتی ندارد. آنچه در زمین ارائه می کنید، مهم است. من از بازی کردن احساس خوبی دارم. من هر روز با مربی صحبت می کنم. ما می خواهیم ببینیم که او این شرایط را چطور مدیریت می کند. اما او  می داند که من دوست دارم بازی کنم و در دسترس هستم.
این واقعیت که جام جهانی در میانه فصل است، چیزی را تغییر نمی دهد. من باید آماده باشم، خوب تمرین کنم و در دسترس سرمربی باشم."
او همچنین در مورد کریم بنزما، کاپیتان تیمش، که شانس اصلی بردن توپ طلای 2022 است، گفت:" وقتی با کریم تمرین و بازی می کنید، می فهمید که او بی‌نظیر است. من خوشحالم که همه از توانایی های او آگاه شده اند، چیزی که من از مدت ها قبل می دانستم."

دیدگاهها