حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1617753/49 زمان: 11:52   1398/03/25 بازدید: 1,139

این موضوع ارتباطی با من ندارد

واکنش مدیرعامل سابق استقلال به محرومیت 5 ساله

مدیرعامل سابق استقلال نسبت به رای کمیته اخلاق واکنش نشان داد و گفت که از طریق کمیته استیناف این رای را پیگیری می کند.

به گزارش "ورزش سه"، کمیته اخلاق در حکمی سنگین اعلام کرد که صادق ورمزیار رئیس سابق آکادمی استقلال به مدت 10 سال از فعالیت های فوتبالی محروم شده و همچنین رضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال نیز به مدت 5 سال اجازه فعالیت فوتبالی ندارد.


این پرونده در زمان مدیریت رضا افتخاری بر استقلال آغاز شد و همان زمان نیز مدیرعامل سابق استقلال پیگیری هایی برای مشخص شدن نتیجه آن انجام داد اما حالا یکسال بعد از جدایی او، این رای از سوی کمیته اخلاق صادر شده است.


بر اساس مستندات پرونده و با اعلام افتخاری پرونده جعل امضای مدیرعامل استقلال در زمان سفر او به جام جهانی فوتسال اتفاق افتاد و قرارداد تعدادی از بازیکنان با جعل امضا و مهر باشگاه در هیات فوتبال به ثبت رسید.


سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در گفت و گو با ورزش سه در واکنش به این موضوع گفت: این موضوع ارتباطی به من ندارد و مربوط به آقای صادق ورمرزیاز است و در گذشته توضیحات کامل را در این باره به مراجع قانونی ارائه کردم.


افتخاری که خیلی علاقه ای به صحبت کردن در این باره نداشت، در ادامه اضافه کرد: از طریق کمیته استیناف این رای را پیگیری خواهم کرد تا همه چیز مشخص شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.