حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709307/29 زمان: 17:10   1399/06/31 بازدید: 10,705

خامس ترجیح می داد به اتلتیکو مادرید برود

پدرخوانده خامس اصرار دارد که علاقه این بازیکن ماندن در شهر مادرید و بازی در اتلتیکو بود.

به گزارش "ورزش سه"، خامس رودریگز سال 2014 و به عنوان آقای گل جام جهانی برزیل از موناکو با قراردادی به ارزش 80 میلیون یورو راهی رئال شد. او تا سال 2017 بازیکن رئال بود و سپس دو ساله و قرضی با قراردادی به ارزش 13 میلیون یورو با بند خرید دائمی 43 میلیون یورویی به بایرن پیوست.

 

 

 

 

دو سال بعد او به رئال بازگشت ولی نتوانست رضایت زیدان را جلب کند و فصلی کابوس وار را روی نیمکت سپری کرد. خامس تابستان سال پیش قصد داشت راهی اتلتیکو شود ولی با مخالفت رئال این انتقال به انجام نرسید.

در حالی که یک سال از قرارداد خامس باقیمانده بود، او در نهایت راهی اورتون شد تا بار دیگر شاگرد کارلو آنچلوتی شود. ستاره کلمبیایی شروعی عالی هم در اورتون داشته و اخیرا در برابر وست برومویچ توانست یک گل بزند و یک پاس گل نیز بدهد.

 

 

 

 

خوان کارلوس رسترپو پدرخوانده خامس اما در مصاحبه جدید خود با کادنا سر مدعی شد این بازیکن بیش ار هر چیزی تمایل داشت راهی اتلتیکو شود:« خامس دوست داشت به اتلتیکو برود. افتخار است که باشگاهی مثل اتلتیکو تمایل به جذب خامس داشت. این تیم هواداران پرشوری هم دارد و اتلتیکو می توانست برای خامس حکم خانه اش را داشته باشد. امیدوارم فرصتی دوباره نصیب خامس شود تا او پیراهن این باشگاه را به تن کند.

گفت و گوی خامس و سیمئونه؟ این مربوط به تابستان گذشته است و امسال این دو مذاکره ای نداشتند.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.