کد خبر: 1753169/1 زمان: 14:03   1400/02/13 بازدید: 17,195

پس از هت تریک برابر شفیلد؛

طعنه بیل به مورینیو: با راه و رسم تاتنهامی بازی می‌کنیم

گرت بیل پس از هت تریک برابر شفیلد، با طعنه به ژوزه مورینیو، سرمربی اخراج شده تاتنهام، از پیشرفت این تیم زیر نظر سرمربی موقت صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از پیروزی 4-0 تاتنهام برابر شفیلد در لیگ برتر که به لطف هت تریک گرت بیل به دست آمد، ستاره ولزی در طعنه ظریفی به ژوزه مورینیو، گفت که از زندگی زیر نظر رایان میسون، سرمربی موقت این تیم، لذت می برد و تاتنهام نیز با مربی جدید پیشرفت کرده است.

 

 

تاتنهام پس از در هم شکستن شفیلد به رده پنجم لیگ برتر صعود کرد و اکنون میسون در هر دو بازی که در لیگ برتر روی نیمکت تاتنهام نشسته، این تیم را به پیروزی رسانده است.

گرت بیل در دومین بازی لیگ برتری پیاپی خود برابر شفیلد موفق به هت تریک شد، وینگر ولزی زیر نظر مورینیو به حاشیه رانده شده بود و نقشی پاره وقت در برنامه های سرمربی پرتغالی داشت. بیل می گوید که در حال لذت بردن از آزادی عملی است که میسون در یک سوم حریف به او داده است.

 

ستاره رئال مادرید که به صورت قرضی در تاتنهام بازی می کند پس از پیروزی برابر شفیلد گفت: "این یک حقیقت است که ما الان بیشتر تهاجمی و نزدیک به دروازه حریف بازی می کنیم و می توانیم بیشتر گل بزنیم. حالا فوتبال را با راه و رسم تاتنهامی بازی می کنیم."

 

 

بیل در پاسخ به این سوال که پس از یک 75 دقیقه دیگر بازی، از نظر فیزیکی در چه شرایطی قرار دارد، گفت: "احساس خوبی دارم، همانطور که قبلا هم گفته ام من فقط نیاز دارم که بازی کنم، که در چندین بازی پیاپی بازی کنم و الان دارم همان کار را می کنم.

من خوشحالم و وقتی خوشحال باشم معمولا خوب بازی می کنم. از همان سوت آغاز بازی ما عملکرد خوبی داشتیم. به نظر می رسید که ما دوباره تهاجمی هستیم  و خوب پرس کردیم، کنترل توپ را در دست داشتیم، فوتبال خوبی ارائه کردیم. همیشه خوب است که یک بار دیگر هت تریک کنی.

باید هر وقت شانسش را پیدا می کنی از آن استفاده کنی و من هم امشب چند تایی شانس داشتم. پیروزی همیشه همه را خوشحال می کند و به رختکن تیم روحیه برد می دهد. این تمام کاری است که می توانیم انجام دهیم."

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.