کد خبر: 1780150/29 زمان: 01:59   1400/06/25 بازدید: 21,844

بلد بودیم زجر بکشیم

آنچلوتی: لذت بردم، با رودریگو ورق برگشت

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید پس از برتری بر اینتر به تمجید از بازیکنانش پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال در دیداری که دو نیمه متفاوت داشت در نهایت توانست اینتر را در سن سیرو شکست بدهد. 45 دقیقه اول در اختیار اینتر بود ولی رئال در نیمه دوم بهتر کار کرد و با گل دقیقه 89 رودریگو پیروز شد.

 

 

 

 

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« پیروزی مهم و خیلی دشواری بود. بازی بسیار سخت شد و در نیمه اول اشتباهات دفاعی داشتیم ولی در مجموع عملکرد تیم خوب بود. 45 دقیقه نخست خوب نبودیم و اینتر فشار زیادی وارد کرد و مجبور به دفاع بودیم. باید از جلو اینتر را پرس می کردیم ولی موفق نبودیم و به خصوص در ضدحملات شانس های زیادی دادیم. بین دو نیمه از وینیسیوس خواستم تا بیشتر نفوذ کند و اینتر را هم از میانه زمین پرس کردیم که نتیجه داد.»

 

کارلتو ادامه داد:« با ورود رودریگو بازی را بیشتر به کناره ها کشاندیم. بلد بودیم در لحظاتی از بازی زجر بکشیم و سپس خودمان را از فشار حریف خارج کردیم. لذت بردم و این از نظر من بسیار راضی کننده بود. رئال فقط یک تیم باکیفیت نیست بلکه تعهد تک تک بازیکنان مثال زدنی است. این برای هر تیمی یک فاکتور مهم محسوب می شود.»

 

 

 

 

عملکرد دفاعی:« کلین شیت کردیم و این باعث افزایش اعتماد به نفس تیم در فاز دفاعی می شود. کورتوا و هر 4 مدافع بسیار زحمت کشیدند و از آنها کاملا رضایت دارم.»

 

رودریگو:« به او گفتم مهم نیست چند دقیقه قرار است بازی کنی. 30 دقیقه بازی کرد و عالی بود. نه فقط برای گلی که زد بلکه به کارواخال در دفاع بسیار کمک کرد و لحظه گل، مقابل دروازه نیز بسیار خونسرد عمل کرد.»

 

 

 

 

هازارد روی نیمکت:« می خواستم او را نیمه دوم به زمین بیاورم ولی اینتر میانه زمین را بسته بود و ترجیح دادم رودریگو به میدان برود تا به بازی عمق بیشتری بدهد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.