کد خبر : 1856102 | 07 آذر 1401 ساعت 16:30 | 4.2K بازدید | 0 دیدگاه

امیدوارم اکوادور را ببریم

مربی سنگال: پیروزی مراکش به ما هم روحیه داد

آلیو سیسه، مربی سنگال، ابراز امیدواری کرد که اِنِر والنسیا به بازی فردا نرسد و گفت که برتری مراکش برابر بلژیک به آنها مقابل اکوادور انگیزه داده است.

مربی سنگال: پیروزی مراکش به ما هم روحیه داد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی سنگال پس از شکست برابر هلند و پیروزی بر قطر و کسب سه امتیاز، به حساس ترین بازی دور گروهی خود رسیده و اگر قصد صعود به یک هشتم نهایی جام جهانی را دارد، فردا باید اکوادور را شکست دهد. اکوادور چهار امتیازی فردا با یک تساوی هم راهی دور بعد می شود.

1771290

آلیو سیسه، مربی سنگال، در نشست خبری این بازی گفت:«اکوادور بسیار خوب دفاع می کند و تیم خلاقی هم در حمله است. خیلی راحت به گل می رسند و برابر این تیم حتی یک دقیقه نباید تمرکزتان را از دست بدهید. آنها تیم بزرگی هستند و برای‌شان احترام زیادی قائلیم. نیازی به حساب کتاب نیست و واضح است که برای صعود باید برنده شویم. در واقع این یک بازی مرگ و زندگی است. البته که این یک جنگ نیست و قرار نیست فردا کسی در زمین کشته شود ولی می دانم که بازیکنانم تا آخرین توان‌شان مبارزه خواهند کرد تا پیروز شویم و امیدوارم به این هدف برسیم.»

سیسه به پیروزی مراکش برابر بلژیک هم اشاره کرد و گفت:«پیروزی مراکش به عنوان یک تیم آفریقایی برابر بلژیک بسیار مهم بود و کار بزرگی کردند. پیروزی مراکش به ما نیز روحیه زیادی داده تا فردا پیروز شویم. کلید پیروزی تمرکز از دقیقه یک تا دقیقه 90 است. ما در فاز تهاجمی بسیار خطرناکیم و باید از این نقطه قوت استفاده کنیم.»

سیسه در مورد مصدومیت اِنِر والنسیا، ستاره اکوادور، گفت:«او یک جنگنده و مبارز بزرگ است و مثل دیگر هم تیمی هایش سرسخت و مصمم بازی می کند. امیدوارم به بازی فردا نرسد ولی اگر بازی کند، باید بسیار مراقبش باشیم و او را در زمین محدود کنیم.»

دیدگاهها