کد خبر : 1869359 | 19 بهمن 1401 ساعت 18:05 | 4K بازدید | 6 دیدگاه

وقتی نبردیم، یعنی باختیم

تارتار: ملوان خیلی خوب دفاع کرد

سرمربی ذوب آهن تعبیر جالبی از نتیجه دیدار با ملوان می‌کند و می‌گوید مسئولیت همه اتفاقات را می‌پذیرد.

تارتار: ملوان خیلی خوب دفاع کرد

به گزارش “ورزش سه”، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار با ملوان گفت: بازی را در نیمه اول خیلی بد شروع کردیم، به خاطر دوندگی کمتری که داشتیم ملوان بهتر از ما عمل کرد. ولی بین نیمه تغییراتی را ایجاد کردیم و تیممان در نیمه دوم بهتر شد و توانستیم گل برتری را بزنیم. منتهی روی یک ضربه ایستگاهی غفلت کردیم و به نظر من که اصلا خطا نبود. داور وسط خطا نگرفت و کمک داور خطا اعلام کرد.

وی افزود: به هر حال در آن لحظه تمرکز نداشتیم و این با وجود این بود که دفاع‌های بلند قد و سر‌ زن‌های خوبی داریم. روی یک ضربه ایستگاهی غافل شدیم و در ادامه هم هرچه تلاش کردیم نتوانستیم به گل برسیم. در اواخر بازی، بازی مستقیم انجام دادیم به خاطر اینکه ملوان خیلی خوب دفاع می‌کرد ولی توفیق نداشتیم. در نهایت مسئولیت این باخت به عهده من است. باید سعی و تلاش کنیم و بیشتر زحمت بکشیم.

ویدئو: 272065

وی ادامه داد: مساوی از نظر من باخت است چون ما باید بازی را می‌بردیم و مساوی کمتر از باخت نیست.

سرمربی ذوب آهن در خصوص ترکیب اولیه عنوان کرد: اسلامی که شب گذشته دچار تب و‌ لرز شد و‌ شرایطش خوب نبود و ما به ناچار مجبور شدیم از او در نیمه دوم استفاده کنیم. ولی چون تغییر سیستم داده بودیم مجبور بودیم از دفاع‌های وسط کم کنیم ولی جواب نداد. در نیمه اول جواب نداد و در نیمه دوم بهتر بودیم ولی به نظر من باختیم و مسئولیت آن بر عهده من است.

تارتار در خصوص دربی اصفهان توضیح داد: به موقعش در مورد دربی صحبت خواهم کرد. الان زود است در مورد آن بازی صحبت کنم. باید روی آن بازی تمرکز کنیم که سنگین هم هست. ان‌شاالله که بازی هفته آینده هم خوب باشد.

وی خطاب به هواداران ذوب آهن عنوان کرد: برای اینکه نمی‌توانیم آن‌ها را شاد به خانه بفرستیم من خیلی ناراحتم و عذر خواهی می‌کنم و مسئولیت این‌ها با من است و به آن‌ها بابت اعتراض‌هایشان حق می‌دهم. من این شرایط را بارها داشتم. تا روزی که هستم با تمام توانم کار می‌کنم.

دیدگاهها