کد خبر : 2009094 | 25 اسفند 1402 ساعت 21:56 | 148.8K بازدید | 56 دیدگاه

رونمایی از سومین بازیکن تیم ملی؛

پورتو: طارمی به تهران برمی‌گردد (عکس)

باشگاه پورتو از دعوت ستاره ایرانی‌اش به اردوی تیم ملی خبر داد.

پورتو: طارمی به تهران برمی‌گردد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی که پس از حدود یک ماه فاصله از میادین به دلیل آسیب دیدگی، در دیدار سه‌شنبه شب گذشته در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آرسنال به میدان رفت و به‌عنوان بازیکن تعویضی استفاده شد، جزو دعوت شده‌ها به اردوی تیم ملی قرار گرفت.

ستاره ایرانی پورتو پس از اینکه در دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر پرتغال مقابل آروکا به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت و اولین بازی خود پس از جام ملت‌های آسیا را انجام داد، با مصدومیت بدموقع مواجه شد و درست یک ماه از میادین دور بود تا اینکه در دیدار مقابل آرسنال حدود 30 دقیقه بازی کرد که البته نتوانست مانع از شکست تیمش برابر توپچی‌ها شود.

مهدی طارمی که در جام ملت‌های آسیا جزو بازیکنان تیم ملی ایران بود و سه گل به ثمر رساند و بهترین گلزن در دوران سرمربیگری امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود، دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شد.

2001850

باشگاه پورتو پرتغال با انتشار تصویر بازیکنان خود که در فیفا دی به تیم‌های ملی دعوت شده‌اند، پوستری از مهدی طارمی منتشر کرد و خبر از دعوت او به اردوی تیم ایران داد که با این شرایط او باید در روزهای پایانی سال 1402 به تهران برگردد و در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل ترکمنستان به میدان برود.

دیدگاه‌ها