کد خبر : 2011407 | 12 فروردين 1403 ساعت 01:43 | 17K بازدید | 41 دیدگاه

چهار تیر دروازه، نود و شش زدند، نود و نه خوردند

برنتفورد 1- یونایتد 1: منچستر خوش شانس و بدشانس!

برنتفورد در دیداری خانگی مقابل منچستریونایتد با نتیجه 1-1 به تساوی رسید.

برنتفورد 1- یونایتد 1:  منچستر خوش شانس و بدشانس!

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که شاگردان توماس فرانک چهار بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند، این منچستریونایتد بود که با گل دقیقه 6+90 میسون مونت پیش افتاد اما سه دقیقه بعد کریستوفر آیر گل مساوی برنتفورد را به ثمر رساند تا این دیدار جذاب با تساوی به پایان برسد.

ویدئو: 328649

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.

در ادامه این بازیکنان میزبان بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 24 روی پاس یوان ویسا، این ایوان تونی بود که می‌توانست دروازه منچستریونایتد را باز کند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

برتری برنتفورد ادامه داشت و در دقیقه 32، بار دیگر این تیم در آستانه زدن گل اول قرار گرفت اما ضربه سر ماتیاس زانکا بار دیگر تیر دروازه یونایتد را به لرزه درآورد.

دو دقیقه بعد، روی یک حمله سریع، بار دیگر برنتفورد صاحب موقعیت شد اما ضربه ایوان تونی راهی به چهارچوب دروازه یونایتد پیدا نکرد.

فشار حملات برنتفورد ادامه پیدا کرد و در دقیقه 38، روی یک حرکت تیمی خوب، متس روئرسلف بار دیگر ویسا را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه آکروباتیک این بازیکن هم نتوانست قفل دروازه یونایتد را باز کند.

2005690

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بازیکنان میزبان بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند فرصت‌های چندانی ایجاد کنند و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

نیمه دوم را هم برنتفورد بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 بود که ویتالی یانلت در برخورد با الخاندرو گارناچو، در محوطه جریمه یونایتد سرنگون شد اما داور اعتقاد به پنالتی نداشت.

در ادامه بازیکنان یونایتد پیش کشیدند و در دقیقه 54، روی پاس برونو فرناندز، راسموس هویلوند بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را مارک فلکن به زیبایی دفع کرد.

دو دقیقه بعد نوبت بازیکنان میزبان بود که تا آستانه زدن گل پیش بروند اما دو واکنش پیاپی از آندره اونانا، مانع از گلزنی‌ بازیکنان برنتفورد شد.

در دقیقه 58 برنتفورد در زدن توپ به تیرک دروازه هت تریک کرد. این بار ویسا بود که از تعلل بازیکنان یونایتد استفاده کرد و ضربه والی تماشایی‌اش را به تیر کوبید.

بازی با برتری میزبان دنبال شد و در دقیقه 72، سرانجام ایوان تونی توانست دروازه یونایتد را باز کند اما داور بعد از استفاده از VAR، این گل را نپذیرفت.

بدشانسی‌های برنتفورد در این دیدار تمامی نداشت و در دقیقه 78، برایان امبومو هم ضربه‌اش را به تیر دروازه یونایتد کوبید تا برای چهارمین بار تیرک دروازه مانع باز شدن دروازه شیاطین سرخ شود.

تلاش تیم میزبان برای زدن گل برتری در دقایق پایانی هم ادامه داشت و سامان قدوس هم از دقیق 87 به کمک تیمش آمد.

2005688

اما این منچستریونایتد بود که برخلاف جریان کل بازی، در ششمین دقیقه از وقت‌های تلف شده به گل رسید. روی تعلل مدافعان برنتفورد پشت محوطه جریمه بود که کاسمیرو با یک بغل پای ساده مونت را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

در حالی که به نظر می رسید بازی با همین نتیجه به پایان خواهد رسید، در دقیقه 9+90، برنتفورد سرانجام توانست دروازه یونایتد را باز کند. پاس بلند سامان قدوس در محوطه جریمه به ایوان تونی رسید و او هم با پاس در عرض آیر را صاحب موقعیت کرد و این ستاره دانمارکی هم با یک ضربه بغل پا دروازه را باز کرد تا این دیدار با تساوی 1-1 به پایان برسد.

دیدگاه‌ها