کد خبر : 2050541 | 03 تیر 1403 ساعت 13:37 | 12.6K بازدید | 23 دیدگاه

با تشکر از پیام‌های تبریک و ابراز خرسندی؛

بیانیه متفاوت سپاهان در فصل پرآشوب

باشگاه سپاهان بعد از پایان رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی و قهرمانی تیم فوتبال در جام حذفی بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه متفاوت سپاهان در فصل پرآشوب

به گزارش "ورزش‌سه"، این بیانیه در حالی صادر می‌شود که بخش روابط عمومی باشگاه سپاهان سال بسیار سختی را به دلیل اتفاقات و حواشی مختلف پشت سر گذاشت، اما کسب رتبه سومی لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی باعث شد پایان خوشی برای اصفهانی‌ها رقم بخورد تا حالا با انتشار بیانیه‌ای درباره موضوعات مختلف صحبت کنند و ضمن تشکر از پیام‌های تبریک از ساختن تیمی قدرتمند برای فصل پیش رو بگویند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
اینک پس از کسب مقام قهرمانی در مسابقات جام حذفی در فصل اخیر، لازم می‌دانیم نکاتی به استحضار جامعه فوتبال برسانیم:

1️⃣ خدا را شاکریم که با همت، همدلی و تلاش بی‌وقفه همه اعضای باشگاه، از مدیریت گرفته تا تمام اعضای تیم فوتبال سپاهان، توانستیم جام قهرمانی حذفی را به دست آورده و کام هواداران را شیرین کنیم؛ در این‌جا لازم است از وزارت محترم ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هیئت فوتبال استان اصفهان برای مهیا کردن شرایط برگزاری بازی فینال در ورزشگاه آزادی و با تجهیزات کمک داور ویدئویی سپاسگزار باشیم. همچنین بر خود لازم می‌دانیم از پیام‌های تبریک کلیه سازمان‌ها، باشگاه‌ها، شخصیت‌ها و سایر گروه‌ها تقدیر و تشکر نماییم.

2046784

2️⃣ از سرمایه‌های اصلی باشگاه، هواداران فهیم و عاشق سپاهان که در یک فصل پرفراز و نشیب همراه همیشگی طلایی‌پوشان بودند و با وجود همه کاستی‌ها دست از حمایت همه‌جانبه برنداشتند، صمیمانه قدردانی می‌نماییم. امیدواریم کاستی‌ها را بر ما ببخشایند و به آنان اطمینان می‌دهیم همه تلاش باشگاه را در راه رفع دغدغه‌ها و گلایه‌ها آن ها مصروف داریم.

3️⃣ کادر فنی، کادر اجرایی و بازیکنان تیم فوتبال سپاهان با وجود موانع متعدد در مسیر، علاوه بر حضوری در خور قهرمانی در لیگ برتر، عنوان قهرمانی جام حذفی را برای نام بزرگ سپاهان به ارمغان آوردند که لازم است از تلاش، همدلی و همت آن‌ها تقدیر ویژه نماییم.

4️⃣ از پرسنل خدوم باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که با وجود تغییرات مدیریتی، به نحو احسن عمل کرده و ساختار باشگاه را به سمت موفقیت رهنمون ساختند، صمیمانه سپاسگزاریم.

2046759

5️⃣ شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان حامی اصلی باشگاه سپاهان نه تنها در حوزه مالی بلکه در سایر حوزه‌های مدیریتی و راهبردی به خوبی همراه باشگاه بوده و مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت به بهترین شکل حامی سپاهان بودند؛ از همین رو صمیمانه‌ترین سپاس‌ها تقدیم ایشان می‌نماییم. همچنین به طور ویژه از کلیه کارگران خدوم گروه فولاد مبارکه که سربازان سنگر تولید و از هواداران پروپاقرص سپاهان می‌باشند، به طور ویژه قدردانیم.

6️⃣ همچنین لازم است از سایر حامیان مالی باشگاه سپاهان که در طول این فصل و تا پای فینال جام حذفی کنار سپاهان بودند، تقدیر نماییم.

7️⃣ اصحاب محترم رسانه نیز که در سختی‌ها و شادی‌ها، همراه و حامی سپاهان بودند، شایسته تقدیر و تشکر هستند.

8️⃣ در پایان لازم است اشاره نماییم که مدیریت باشگاه سپاهان از هفته‌ها قبل فعالیت خود را برای تشکیل تیمی قدرتمند آغاز کرده و بر اساس سیاست‌های شرکت فولاد مبارکه و هیئت مدیره باشگاه و همچنین بر اساس اصل قانون‌مداری، به دنبال تقویت تیم برای حضور موفق در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و رقابت‌های آسیایی است تا سپاهان بار دیگر بتواند شادی را برای هواداران سپاهان و مردم فهیم اصفهان به ارمغان بیاورد.

دیدگاه‌ها