کد خبر : 2052077 | 11 تیر 1403 ساعت 13:59 | 76.8K بازدید | 71 دیدگاه

در پرسپولیس می‌مانم

عبدالکریم حسن: این شایعه باعث شرمندگی من شد!

ستاره قطری پرسپولیس نسبت به شایعه بازگشتش به لیگ ستارگان واکنش نشان داد.

عبدالکریم حسن: این شایعه باعث شرمندگی من شد!

به گزارش "ورزش سه"، عبدالکریم حسن پس از نیم‌فصل حضور در پرسپولیس و عملکرد خوبی که در سمت چپ خط دفاعی سرخ‌پوشان داشت، مورد توجه باشگاه‌های قطری قرار گرفته و حتی گفته شد با الوکره به توافق نهایی رسیده، اما این بازیکن چنین شایعاتی را رد می‌کند.

باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که الوکره خواهد به خدمت گرفتن عبدالکریم حسن است و پیشنهاد خود را برای دریافت رضایت‌نامه این بازیکن ارائه داده ولی مورد قبول سرخ‌پوشان قرار نگرفته، اما مدافع چپ قطری نیز به هموطنان خود خبر داده حضورش در تیم جدید صحت ندارد.

عبدالعزیز محمد، خبرنگار سرشناس و قدیمی قطر در یک توئیت نسبت به موضوع انتقال عبدالکریم حسن از پرسپولیس به الوکره پرداخته و تقریبا به این موضوع پایان داده است.

در توئیت این خبرنگار قطری عنوان شده: «منابع رسانه‌ای اخیرا انتقال عبدالکریم حسن را به باشگاه الوکره تایید کردند، اما پس از اینکه با این ستاره تماس گرفتیم، او کذب بودن خبر را اعلام نمود و تاکید داشت در باشگاه خود در ایران (پرسپولیس) می‌ماند. او (عبدالکریم حسن) گفت که نمی‌داند رسانه‌ها این خبر را از کجا آورده و موجب شرمندگی من و ایجاد مشکل برای باشگاهم شده است. من هم در پایان به او گفتم که رفتنت از لیگ ما (ستارگان) ضایعه بزرگی برای فوتبال قطر است و ان‌شاالله هر جا هستی، موفق باشی.»

2049404

دیدگاه‌ها