حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638540/42 زمان: 20:56   1398/06/31 بازدید: 10,183

آرسنال 3 - 2 آستون ویلا؛ بازگشت بزرگ توپچی ها

آرسنال در دیداری دشوار 2-3 آستون ویلا را شکست داد.

به گزارش "ورزش سه"، توپچی ها در دیداری که در نیمه اول ده نفره شده و تا دقیقه 80 از حریف عقب بودند، در نهایت در ده دقیقه پایانی به دو گل رسیده و به سه امتیاز حساس دست یافتند.

 

در همان دقیقه دو مایتلند نایلس با حرکت به سمت دروازه آستون ویلا صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

 

در دقیقه 11 مک گین از فاصله ای دور اقدام به ضربه زدن به سمت دروازه آرسنال کرد اما ضربه او در اختیار برند لنو قرار گرفت.

 

در دقیقه 16 اولین فرصت آرسنال ایجاد شد اما ضربه په په توسط مدافعان آستون ویلا دفع شد و در ریباند نیز اوبامیانگ نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

 

 

 

اما در دقیقه 20 آستون ویلا به گل رسید. ارسال تماشایی مک گین در موقعیت بسیار خوب به انور القاضی رسید و او بدون یارگیر و با ضربه ای دقیق برند لنو را مغلوب کرد.

 

در اواسط نیمه نخست ساکا از گوشه محوطه جریمه آستون ویلا اقدام به ضربه زدن کرد اما شوت از با اختلاف کمی به بیرون زمین رفت.

 

در اواخر نیمه اول مایتلند نایلس با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار آرسنال دشوارتر شود و در نهایت نیمه اول با برتری 0-1 آستون ویلا به پایان رسید.

 

در همان شروع نیمه دوم یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی خوب نصیب مک گین شد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 53 و روی ارسال بازیکنان آستون ویلا، سوکراتیس تا آستانه باز کردن دروازه خودی پیش رفت اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

 

اما در دقیقه 58 گوندوزی در محوطه آستون ویلا متوقف شد تا آرسنال صاحب یک ضربه پنالتی شود و نیکلاس په په گل تساوی را به ثمر برساند.

 

 

 

اما تنها دو دقیقه بعد آستون ویلا به گل دوم رسید. روی پاس گرلیش، وسلی در محوطه جریمه با یک ضربه زمینی و فنی گل دوم تیمش را وارد دروازه برند لنو کرد.

 

 

در دقیقه 78 چمبرز از پشت محوطه اقدام به تهدید دروازه آستون ویلا کرد اما مدافعان این تیم مقابل این ضربه ایستادگی کردند.

 

اما در دقیقه 81 آرسنال به گل تساوی دست یافت. با ارسال گوندوزی و در مقابل شلوغی دروازه، چمبرز موفق شد با ضربه ای دقیق گل دوم آرسنال را به ثمر برساند.

 

اما در دقیقه 83 بازگشت توپچی تکمیل شد. این بار پیر آمریک اوبامیانگ موفق شد با یک ضربه ایستگاهی تماشایی گل سوم آرسنال را وارد دروازه آستون ویلا کند.

 

در ادامه تلاش آستون ویلا نتیجه ای نداشت و آرسنال 2-3 در این دیدار دشوار به برتری رسید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.