کد خبر: 1747305/42 زمان: 23:35   1400/01/16 بازدید: 41,006

گزینه های جانشینی پیرلو در یوونتوس مشخص شدند

گزینه های احتمالی حضور روی نیمکت یوونتوس به جای آندره آ پیرلو مشخص شدند.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در یک ماه از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان حذف شده و نتایج پرفراز و نشیب باعث شده این تیم در رده چهارم جدول سری آ قرار گرفته و شانسی برای قهرمانی نداشته باشد. اخبار حاکی از آن است که در صورت شکست بیانکونری در مقابل ناپولی در مسابقه این هفته، پیرلو اخراج می شود و لارپوبلیکا به بررسی گزینه های احتمالی جایگزینی این سرمربی جوان پرداخته است. البته یوونتوس در سال 2021 فاتح سوپزکاپ شده و به فینال کوپا ایتالیا نیز راه یافته است.

 

 

اگر آندره آ پیرلو در اواسط فصل اخراج شود، ایگور تودور، دستیار او می تواند به عنوان مربی موقت تا پایان فصل انتخاب شود. نام ماسیمیلیانو آلگری نیز به عنوان گزینه جایگزینی پیرلو مطرح شده، اما سرمربی سابق یوونتوس با پاول ندوود و فابیو پاراتیچی که دو فصل پیش خواستار اخراج او بودند، رابطه خوبی ندارد. اما آلگری هنوز با آندره آنیلی ارتباط مناسب خود را حفظ کرده و آنها آخر هفته گذشته یکدیگر را ملاقات کردند.

 

هواداران یوونتوس رویای حضور زین الدین زیدان روی نیمکت این تیم را در سر دارند، اما سرمربی رئال مادرید نمی تواند تا پیش از اتمام فصل فعلی فوتبال به یوونتوس بپیوندد. نام جیان پیرو گاسپرینی، سیمونه اینزاگی و لوچیانو اسپالتی نیز به عنوان جانشینان احتمالی پیرلو مطرح شده، اما این سه گزینه نیز از ابتدا فصل بعد می توانند هدایت بیانکونری را به عهده بگیرند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.