کد خبر: 1771397/55 زمان: 01:40   1400/05/09 بازدید: 10,796

تمجید ویژه مربی ذوب‌آهن از مجتبی حسینی؛

حسینی ناجی ذوب‌آهن بود و فداکاری کرد!

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان لیگ بیستم، به تمجید از نفر اول کادرفنی ذوب‌آهن در هفته‌های پایانی پرداخت و از بقای تیمش در لیگ برتر، ابراز خرسندی کرد.

به گزارش "ورزش سه" شکست پنج گله سایپا مقابل تراکتور باعث شد تا ذوب‌آهن علی‌رغم تحمل شکست خانگی مقابل مس رفسنجان در لیگ برتر باقی بماند؛ البته آن‌ها امشب در مقابل مس بدشانس هم بودند که توپ‌هایشان به گل ننشست، با این‌حال به لطف تفاضل گل بهتر سهمیه ذوب‌آهن در لیگ برتر حفظ شد و سایپا مسافر لیگ دسته اول فوتبال ایران شد.

 

فشار بازی آنقدر بالا بود که مجتبی حسینی نتوانست در کنفرانس خبری پایان بازی حاضر شود و این ماموریت را به مجید محافظت‌کار دستیار خود سپرد؛ مربی ذوب‌آهن درباره دیدار هفته پایانی گفت: هفته آخر لیگ شرایط خاص دارد، این بازی فینال بود و بازی خیلی خوبی را در اوایل بازی به نمایش گذاشتیم؛ در هفته‌های پایانی اشتباهات فردی و بچگانه خیلی دامن ما را گرفت و امشب نیز با همین اشتباهات شکست را تجربه کردیم ولی همه اتفاقات منجر شد سهمیه اصفهان و این تیم با اصالت در لیگ برتر ماند.

 

محافظت‌کار با قدردانی از زحمات مجتبی حسینی، به تمجید از وی پرداخت و گفت: مجتبی حسینی فرزند ذوب آهن است، او سرمربی نفت مسجد سلیمان بود و با فداکاری هدایت ذوب آهن را قبول کرد و ناجی این تیم بود؛ اگر حسینی نمی‌آمد از هفته‌های پیش مثل ماشین سازی سقوط می‌کردیم و باید همه از دلسوزی و کارهای مجتبی حسینی تشکر کنیم.

 

مربی ذوب‌آهن ضمن تشکر از حمایت هواداران افزود: این مدت انرژی زیادی از طرفداران ذوب آهن و اصفهانی‌ها گرفتیم، وقتی خواستیم وارد زمین شویم همه عکاسان تیم را تشویق کردند و این نشان می‌دهد چقدر این تیم دوست داشتنی است؛ خدا را شکر به هر نحوی سهمیه اصفهان حفظ شد، از فردا باید تمرکز را بگذارند تا شرایط فعلی تکرار نشود، سایپا پارسال با چنین شرایطی در لیگ ماند و امسال سقوط کرد پس باید درس گرفت و به شرایط توجه کرد.

 

مجید محافظت‌کار در بخش پایانی صحبت‌های خود ضمن عذرخواهی از هواداران بابت نتایج به دست آمده، گفت: خوشحالم نفت مسجد سلیمان در لیگ ماند و برای تیم سایپا آرزوی موفقیت دارم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.