کد خبر : 2009299 | 26 اسفند 1402 ساعت 21:45 | 8.2K بازدید | 6 دیدگاه

داماش نزدیک به سقوط، سایپا از جمع مدعیان دور شد

لیگ یک/ جدول اسیر تغییرات میانه جدولی‌ها

هفته بیست و چهارم لیگ آزادگان با برگزاری ۳ دیدار آغاز شد.

لیگ یک/ جدول اسیر تغییرات میانه جدولی‌ها

به گزارش ورزش سه، در هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران، امروز سه دیدار برگزار شد که در حساس‌ترین دیدار این هفته، سایپا با نتیجه دو بر صفر مقابل آریو اسلامشهر متحمل شکست شد تا شاگردان مجتبی سرآسیایی حالا رتبه پنجم جدول را در خطر از دست رفتن ببینند.
در این دیدار محمد بختیاری و رضا حیدری موفق شدند برای تیم تحت هدایت بیاتلو دو بار در این دیدار گلزنی کنند تا بدین ترتیب بنفش پوشان لیگ یکی حالا با ۳۳ امتیاز در رده ششم جدول همسایه سایپا شوند.

همچنین در یکی از دیگر دیدارها شاهین بندرعامری میزبان داماش گیلان بود که این دیدار با پیروزی ۲ بر صفر تیم میزبان خاتمه پیدا کرد تا شاگردان کریمیان هم در این هفته از مسابقات بتوانند با این سه امتیاز سال ۱۴۰۲ را به پایان برسانند.

شاهین بندرعامری که فصل را در شرایط خوبی آغاز نکرده بود و از تیم‌های فانوس به دست لیگ یک به شمار می‌رفت شمار امتیازاتش را به ۲۲ رساند تا با ایجاد حاشیه امنیت، از مدعیان سقوط به کلی فاصله بگیرد و به بقا امیدوار باشد اما داماش که در ۱۱ بازی قبلی تنها یک برد به دست آورده بود، کماکان با ۱۶ امتیاز در رده شانزدهم جدول ایستاده و خطر سقوط را احساس می‌کند.
در سومین دیدار امروز هم نفت و گاز گچساران و مس شهر بابک برابر یکدیگر صف آرایی کردند که این دیدار هم با پیروزی نارنجی پوشان همراه شد تا نماینده شهر بابک هم روند شکست ناپذیری خودش در ۵ دیدار گذشته را حفظ کرده باشد.

1948875

شاگردان پیروز قربانی در گچساران حالا با ۳۲ امتیاز در رتبه هفتم جدول باقی ماندند و مس شهر بابک با احتساب ۳ امتیاز پیروزی در هفته بیست و چهارم، ۳۰ امتیازی شد و در رده نهم جدول قرار گرفت.
۶ دیدار دیگر هفته بیست و چهارم لیگ آزادگان فردا ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ پیگیری می‌شود تا بدین ترتیب تیم‌ها، به استراحت نوروزی بروند.

دیدگاه‌ها