کد خبر: 1518722/1 زمان: 10:55   1397/01/31 بازدید: 5,809

معرفی نفرات برتر 10 وزن کشتی فرنگی

کدام فرنگی کاران به مرحله نهایی انتخابی رسیدند؟

رده بندی نفرات برتر مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی مشخص شد.

به گزارش "ورزش سه"، مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان دیروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.


رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:


55 کیلوگرم: 1- مسلم نادری خادم (خراسان رضوی) 2- رامین باستان (تهران) 3- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 4- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) 5- رضا خدری (البرز) 6- مهران محسنی (همدان) 7- سپهر جعفری (چهارمحال و بختیاری)


60 کیلوگرم: 1- رضا عباسی (البرز) 2- محمد فقیری (توابع تهران) 3- کیانوش غضنفریان (مازندران) 4- بهروز ملکی (خوزستان) 5- رامین آقاجانی (چهارمحال و بختیاری) 6- محسن شیخی (البرز)


63 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش (تهران) 2- محسن حاجی پور (مازندران) 3- میثم دلخانی (فارس) و ایمان داودی (فارس) 5-  ایمان قادری (خراسان رضوی) 6- حسین محمودی (توابع تهران) 7- مهدی یاری فرد (زنجان)


67 کیلوگرم: 1- حسین اسدی (خوزستان) 2- محمدرضا گرایی (فارس) 3- امین سوری (خوزستان) و حامد تاب (خوزستان)5- نیما اسماعیلی (تهران) و وحید میرفتح الهی (توابع تهران) 7- امیرحسین عرب (قزوین) 8- رضا کنعانی (اردبیل) 9- امیرحسین گروسی (همدان) 10- مسعود آدینه وندی (لرستان)


72 کیلوگرم: 1- برومند اصلان (مرکزی) 2- عرفان سعادتی فر (تهران) 3- علی ارسلان (مازندران) و اصغر عالی محمودی (خوزستان) 5- اشکان سعادتی فر (تهران) 6- مجید خلیلی (قزوین) 7- محمدحسین حسینی (خراسان رضوی) 8- سامان نجم سهیلی (لرستان)


77 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان) 2- محمد شربی نیازی (خوزستان) 3- سیاوش دوستاریان (لرستان) و پژمان پشتام (تهران) 5- افشین اسلامی (مازندران) و مهرداد بهرامی (تهران) 7- فرید محمدی (خراسان شمالی) 8- هادی علیزاده پورنیا (قم) 9- حمیدرضا جعفری (فارس) 10- سجاد فرج پور (مازندران)


82 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی (قم) 2- مهدی محمدزاده (مازندران) 3- کیوان رضایی (فارس) و ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی) 5- محمد ابراهیمی (کردستان) و عباس مهدیزاده (اصفهان) 7- بهزاد نقیب (البرز)


87 کیلوگرم: 1- مهدی فلاح (تهران) 2- مهدی بالی (مازندران) 3- علی قیطاسی (قم) 4- ایمان انصاری (تهران) 5- آرمان علیزاده (خوزستان) 6- امیر کرمی (ایلام)


97 کیلوگرم: 1- علی اکبر حیدری (قم) 2- امیرحسین میری (کرمانشاه) 3- محمد یگانه (ایلام) و محمد بیرانوند (خوزستان) 5- سجاد رسولی (گیلان) و امیرحسین حسینی (مازندران) 7- نوید پارسایی (خوزستان) 8- غلامرضا بلالی (اردبیل)


130 کیلوگرم: 1- شهاب قوره جیلی (تهران) 2- مجید علیاری (تهران) 3- پارسا نظری (فارس) و مهدی نوری (اردبیل) 5- محمد سروش رنجبر (همدان) و مسعود نعمت چکانی (خوزستان) 7- ابوالفضل نجفی (تهران) 8- امید حاجی تبار (مازندران) 9- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی)

 

4 نفر برتر هر وزن مجوز شرکت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد را بدست آوردند تا شانس حضور در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی 2018 را داشته باشند.
امروز مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در 10 وزن برگزار می شود و به همین شکل نفرات برتر معرفی خواهند شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.