کد خبر: 1526812/47 زمان: 11:25   1397/03/07 بازدید: 11,395

انتظار برزیلی‌ها؛

نیمار مقابل کرواسی به میدان می‌رود؟

برزیلی ها 20 روز بعد اولین دیدار خود با تیم سوئیس را در جام جهانی برگزار خواهند کرد و امیدوارند تا آن زمان، نیمار جونیور مهیای بازی شود.

به گزارش "ورزش سه"، برزیلی ها 20 روز بعد اولین دیدار خود با تیم سوئیس را در جام جهانی برگزار خواهند کرد و امیدوارند تا آن زمان، نیمار جونیور مهیای بازی شود. نیمار 7 اسفند و در جدال برابر مارسی به شدت از ناحیه مچ پا مصدوم شد و پزشکان، زمان بازگشت او به میادین را حدود 3 ماه بعد، تخمین زدند.

 

فوق ستاره برزیلی 2 اردیبهشت، حرکت بدون عصا را آغاز کرد و تقریبا خیال سلسائو بابت حضور این بازیکن در جام جهانی راحت شد. اما هنوز درخصوص آمادگی این بازیکن گمانه زنی های زیادی وجود دارد.

 

پزشکان برزیل، چند روز پیش آمادگی نیمار را بیش از دیگران عنوان کردند. البته در این گزاره، کمی اغراق نیز وجود داشت اما به نظر می رسد برزیلی ها به حضور نیمار جونیور در بازی دوستانه پیش از جام جهانی نیز امیدوار هستند.

 

شماره 10 برزیل روز گذشته در کمپ تمرینی تیم برزیل مصاحبه ای را انجام داد و گفت: من هنوز 100 درصد آماده نیستم. آمادگی با گذشت زمان به دست می آید اما من از لحاظ جسمی بهتر از قبل هستم، سازگاری بیشتری دارم و هیچ چیز جدی نیست.

 

او ادامه داد: بازی در جام جهانی مثل یک رویا است. امیدوارم مثل جام قبلی نشود.

 

رودریگو لاسما پزشک تیم ملی برزیل در مورد آسیب دیدگی نیمار بسیار خوش بین است و می گوید: نیمار در طول هفته اول تمرین فوق العاده بوده است و ما انتظار داریم برای بازی دوستانه برابر کرواسی در دسترس باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.