کد خبر: 1793803/4 زمان: 14:45   1400/09/02 بازدید: 4,240

عنایتی: به تیم من، به چشم لیگ یکی نگاه نکنید

رضا عنایتی سرمربی هوادار مدعی شد داوران در نتایج اخیر این تیم طی دیدارهای گذشته بی تاثیر نبوده‌اند و به نظرش همچنان به عنوان تیم لیگ یکی به هوادار نگاه می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی با حضور در نشست خبری درباره شرایط تیمش پیش از تقابل با شاگردان رسول خطیبی گفت: بازی بسیار سختی را مقابل آلومینیومی که طی چند هفته اخیر تیمی خوب و منسجم بوده است، خواهیم داشت. تیمی باکلاس است که فوتبال خوبی را بازی می کند و باید تمام توان مان را به کار بگیریم تا از این بازی امتیاز بگیریم. شرایط ما در جدول خوب نیست. در دیدارهای اخیر نه اینکه باید دیدارها را واگذار می‌کردیم که به نظرم برخی بازیکنان ما تجربه حضور در لیگ برتر را نداشتند و در موقعیت های حساس یک مقدار شرایط ما تغییر می کند و بازی را واگذار کردیم. از فردا تمام تلاش را به کار خواهیم گرفت که نتیجه بگیریم و من مطمئن هستم که بچه ها طی دیدارهای اخیر تجربیات خوبی را کسب کردند و از فردا شرایط خوبی را دنبال کنیم و امتیازات را جمع آوری کنیم و رتبه خوبی را کسب کنیم. به آن هدفمان که ماندن در لیگ است برسیم و من بارها در مصاحبه‌هایم هم گفتم مطمئن هستم از این تیم و مجموعه که این اتفاق خواهد افتاد و تلاش خواهیم کرد تا نتایج خوبی بگیریم.

 

وی درباره عملکرد تیمش گفت: تمام کارشناسان درباره تیم ما صحبت می کنند اما اینکه نتیجه نگیری زیاد به چشم نیاید. ما تلاش خواهیم کرد در کنار بازی خوب، نتیجه هم بگیریم. کارهایی که در تمرین دنبال کردیم را در زمین هم دنبال کنیم تا از حیث نتیجه هم کار را به خوبی دنبال کنیم.

 

سرمربی هوادار در واکنش به دیدار هفته گذشته این تیم و این موضوع که بعد از اخراج بازیکن حریف، داور در تصمیمات بعدی خود چندان به سود هوادار نبوده است گفت: من کلا عادت ندارم درباره داوری صحبت کنم اما وقتی از تیمی ضایع می شود باید دقت بیشتری شود. من از داوری انتظار بیشتری طی دو هفته اخیر خصوصا داشتم. نمی دانم دوستان چه نگاهی به تیم ما دارند و تصورم این است که به چشم تیم لیگی نگاه می کنند و به این شکل سوت می زنند. بازی با فولاد که به حق بازیکن حریف اخراج شد، چند صحنه بود که می توانست سود بزند تا نتیجه دیگری رقم بخورد اما نکته عجیب برای من اینجاست که وقتی داوران با یکدیگر در ارتباط هستند به هم احترام می گذارند. داوران با یکدیگر در حین بازی در حال تعامل هستند اما در این بازی کمک سمت من به داور 5-4 بار صحنه ها را خطا اعلام کرد اما داور توجهی به این موضوع نکرد. در یکی دو صحنه هم حتی می توانستند پنالتی به نفع ما بگیرند، یکی از بازیکنان فولاد باز هم می توانست اخراج شود و حتی گل ما هم مردود شد. من از داوران می خواهم که احساسی نشوند. وقتی پوئنی را به حق به تیمی می دهند (با اشاره به اخراج درست بازیکن فولاد در بازی برابر هوادار) بعد از آن به دنبال این نباشند تا تصمیمات دیگری بگیرند. ما ایرانی ها احساسی هستیم و وقتی تصمیمی میگیریم به دنبال دلجویی به شکل دیگری هستیم. از داوران می خواهم به چشم تیم لیگ یکی نگاه نکنند و انشاالله تصمیماتی بگیرند که حقی از تیمی ضایع نشود و ما هم با قدرت از حق تیم خودمان دفاع خواهیم کرد.

 

عنایتی درباره این موضوع که ورود تماشاگران به استادیوم آیا به تیم وی هم کمک خواهد کرد گفت: اولا که خوشحال کننده است که هواداران در استادیوم حاضر شوند. جذابیت فوتبال به تماشاگران و هیاهوی آنها در استادیوم است. این اتفاق هر چه زودتر باید به شکل وسیع بیفتد. این اتفاقی میمون و مباک است. شرایط ما هم در تهران به نسبت دیگر تیم ها بد نیست. ما از حضور هواداران خوشحال خواهیم شد و فوتبال با تماشاگران لذتبخش خواهد شد و امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیفتد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.