کد خبر : 1976499 | 08 آبان 1402 ساعت 21:58 | 86.3K بازدید | 59 دیدگاه

به مراسم توپ طلا نرفتیم چون می‌دانستیم چیزی نمی‌بریم!

هربرت هاینر، سرپرست اجرایی باشگاه بایرن مونیخ، می‌گوید کسی از این تیم در مراسم حضور نداشته است چون که نامزدها خودشان هم می‌دانستند قرار نیست چیزی برنده شوند.

به مراسم توپ طلا نرفتیم چون می‌دانستیم چیزی نمی‌بریم!

به گزارش "ورزش سه"، امشب مراسم توپ طلا در پاریس برگزار می‌شود و بسیاری از بازیکنان با بهترین عملکرد در فصل گذشته، برای شرکت در این مراسم به این شهر سفر کرده‌اند. گفته می‌شود که احتمالا توپ طلا به لیونل مسی خواهد رسید و نفرات دوم و سوم هم ارلینگ هالند و کیلیان امباپه خواهند بود.

باشگاه بایرن مونیخ هم در لیست نهایی بهترین عملکردهای این فصل نماینده‌هایی چون هری کین و جمال موسیالا داشته است. اما هیچ‌یک از این بازیکنان به این مراسم سفر نکرده‌اند. هربرت، سرپرست اجرایی باشگاه در مورد عدم سفر بازیکن بایرن به مراسم توپ طلا توضیح داد: "فکر می‌کنم به دلیل این واقعیت باشد که پذیرفتیم هیچ یک از بازیکنانمان قرار نیست برای جوایز اصلی رای بیاوردند، بنابراین آنها ترجیح دادند از این سفر پرهیز کنند، اما قطعاً در آینده این مسئله دوباره تغییر خواهد کرد."

1947563

او در مورد احتمال دوم شدن موسیالا پس از بلینگام برای جایزه کوپا هم گفت: "جمال قطعاً لیاقتش را داشت، شاید حتی به اندازه بلینگام. جود بلینگام بازیکن خارق العاده‌ای است اما جمال هم قطعا لیاقتش را دارد. مطمئنم این آخرین باری نیست که جمال را در این مراسم می‌بینیم. او در آینده نامزد توپ طلا می‌شود."

دیدگاه‌ها