حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1546942/49 زمان: 15:56   1397/05/28 بازدید: 20,827

چشم امید استقلال به وصول مطالبات AFC و FIFA

استقلالی ها امید زیادی دارند تا هر چه سریعتر با مطالبات بین المللی خود مشکلات مالی را حل کنند.

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد درخشان در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا آبی پوشان در آمد قابل قبولی را از سوی AFC برای پاداش ها و کمک هزینه سفر کسب کنند.


از سوی دیگر حضور بازیکنان ملی پوش در جام جهانی نیز برای استقلال در آمد قابل توجهی را به همراه داشته و باعث شده تا آبی ها مبلغ قابل توجهی را از فدراسیون جهانی فوتبال طلب داشته باشند.


مدیران تازه وارد استقلال برای حل مشکلات مالی خود تا پیش از دریافت قسط جدید از اسپانسر، حساب ویژه ای روی این موارد باز کردند. به همین دلیل فتحی و خطیر روز یکشنبه راهی مالزی خواهند شد تا با سفری 24 ساعته، ضمن گفت و گو برای رسیدگی به روند صدور مجوز حرفه ای سازی و بررسی پرونده های استقلال، برای دریافت مطالبات استقلال که با توجه به افزایش قیمت ارز، ارزش ریالی بالاتری نیز پیدا کرده اقدام کنند.


از سوی دیگر مدیران استقلال در گام بعدی سعی دارند تا برای دریافت مطالبات خود نزد فیفا نیز اقدام کنند تا تزریق درآمدهای ارزی حاصل از حضور بازیکنان در جام جهانی و درخشش در لیگ قهرمانان آسیا، مشکلات مالی این تیم در این مقطع از فصل کاهش پیدا کند و مدیران بتوانند بخش بعدی مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.