کد خبر: 1568662/1 زمان: 11:57   1397/08/23 بازدید: 1,697

برگزاری مسابقات تیروکمان دانشجویان کشور

مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان دانشجویان کشور با همکاری فدراسیون تیراندازی با کمان و دانشگاهی در تمامی استان‌های کشور برگزار می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی‌، به منظور هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان برای شناخت نفرات برتر برای حضور در تیم ملی دانشجویان برای شرکت در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان جلسه روسای فدراسیون دانشگاهی و تیراندازی با کمان برگزار شد.

 

بنا براین گزارش در این جلسه که با حضور دکتر دهخدا رئیس فدراسیون دانشگاهی، دکتر شعبانی‌بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، نجار مدیر تیم های ملی فدراسیون تیراندازی با کمان، کریمی مسئول کمیته فنی و مسابقات و مرادی مدیر روابط عمومی فدراسیون دانشگاهی در محل فدراسیون دانشگاهی برگزار شد در خصوص چگونگی برگزاری و تشکیل تیم ملی تیراندازی با کمان دانشجویان بحث و تبادل نظر شد.

 

در این جلسه مقرر شد با همکاری هیئت‌های ورزش دانشگاهی و تیرو کمان استان‌ها مسابقات استانی تا پایان دی ماه برگزار و نفرات برتر پس از تایید فنی به مسابقات کشوری راه یابند.

 

همچنین مسابقات کشور به منظور شناخت نفرات برتر برای حضور در تیم ملی دانشجویان برای شرکت در یونیورسیاد 2019 ایتالیا همزمان با دهه مبارک فجر در سایت فدراسیون تیراندازی با کمان برگزار شود.

 

در پایان این جلسه حکم رئیس انجمن تیراندازی با کمان دانشجویان به دکتر شعبانی اهداء شد.

 

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.